Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ez történik, akkor onnantól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez történik, akkor onnantól kezdve ennyi volt az élet?

Figyelt kérdés
HA mi úgy érezzük, megtaláljuk az igazit, az életünket neki adnánk, gyereket szülnénk neki, bármit megtennénk érte, egész nap csak rágondolunk,és őszintén szeretjük. Ő pedig szakít velünk,mert már nem szerelmes.
2011. nov. 2. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd jön más, akivel ugyanezt érzed. Csak idő kell hozzá.
2011. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Üdv. a klubban. Bár én a másik oldalon, és nem szülnék gyereket. :D


22f

2011. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy időre úgy érezzük, hogy igen, ennyi volt az élet. Gyászoljuk a kapcsolatot, és erre szükség is van, de semmiképp sem szabad úgy hozzáállni a dolgokhoz (hosszútávon persze, az első néhány hetet/hónapot megmérgezi a pesszimizmus), hogy vége az életnek, és többé nem lehetsz boldog. Tedd túl magad, légy sokat a barátaiddal, családoddal, ne zárkózz be, nyiss a világ felé, légy olyan környezetben ami pozitívan hat rád. Egyszer szépen az idő múlásával túlteszed magad a szakításon, és észre sem veszed, hogy újra önmagad vagy, sőt talán a szerelem is rádtalál idő közben. Ne állj neki ellen. Kitartást, és sok szerencsét az életben!
2011. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
16 évesen iszonyatosan szerettem egy fiút, aki szakított velem. 1 évig jártunk. Mostmár 28 éves vagyok, de azóta nem szerettem úgy senkit, szerintem aszexuálissá váltam, mert akkor annyira akartam 4 éven keresztül a fiút, nem bírtam már nélküle, hogy a vágyaimat sikerült örökre elfojtanom. MI van velem? Nem akarok még egyszer ekkorát csalódni, mert még mindig szeretem. :/
2011. nov. 2. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ex-csajom megcsinálta. Pár napig el se jutott az agyamig, irogattam neki, hivogattam. Egyszer kijott, megbánta amit tett. Aztán látni sem akart. 1 hónapig teljesen hulyeségeket beszéltem, nem ment a gondolkodás. Aztán sokat voltam haverokkal, sok komédiát megnéztem, ptóbáltam élvezni az életet. Megismertem 8 gyonyoru csajt, akik nem voltak beképzelt pic*ák, egyikukkel ki is mentem kétszer. Festettem, graffitiztem, sok fizikai megeroltetést csináltam, hogy ne legyen idom másra gondolni. És most tobb mint 3 hónappal késobb minden sokkal jobb. A lényeg hogy tereld el a figyelmed. És este elalvás elott, mielott alkezd peregni a kisfilm, kapcsolj be egy mesét, vagy valami kellemes filmet ami nem rá emlékeztet.
2011. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aha, elozo voltam. Mert folyton azon filozol, hogy mi lett volna, el kellett volna terelned a gondolataidat. 12 év naggggyon nem semmi. És 12 év után szerintm megpróbálkozhatnál újraismerkedni vele, tutti más ember lett.
2011. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok még egyszer ekkorát csalódni, mert még mindig szeretem. :/


Itt van a kutya elásva!


Meg ott, hogy azonnal tépd szét a szerelmes regényeket, amit az ágy alatt rejtegetsz!

Ilyen nem létezik, hogy van valahol egyetlen egy ember, aki az igazi, neked találták ki, és a többi.

Vannak hozzád illők és nem hozzád illők, meg vagy te, aki vagy tud alkalmazkodni, kompromisszumot kötni, megértő lenni, stb, vagy nem tudsz, ill. nem akarsz.


Amit leírtál, az egy kamaszlány lángolása, aki szívecskéket rajzol a matekfüzetbe. Ne akarj "ugyanúgy" szeretni, mert nem fogsz, és nem is érdemes.

Másképp fogsz szeretni. Sokkal mélyebb, tartalmasabb égéssel, kevesebb lángolással, érettebben, több tapasztalattal.

De nem mersz, mert félsz, hogy fájni fog.


Csak azt felejted el, hogy előtte milyen sokat, milyen sokági volt az szép is, és édes, és nagyszerű. A szerelem ilyen: vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz, néha felváltva.


Lehet, hogy nem fog veled senki szakítani. De randizni, csókolózni, összebújni sem!


Nem ért véget az életed. Csak nem akarod folytatni ott, ahol abbahagytad, vagy onnan, ahol most tart.


Másrészt nem csak a szerelemről kéne, hogy szóljon az életed, ha veled maradt volna, akkor se. Tanulj, dolgozz, foglalkozz magaddal, tedd, amit szeretsz és amiben jó vagy.

2011. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ez előfordul. Velem is megtörtént már 1-2 alkalommal. Mármint szülni nem akartam, mert férfi vagyok.. :D

Majd jön egy másik. Aztán már eszedbe se jut a régi.

2011. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!