Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudok dönteni :(

1 fiú: Kedves, néha lehet vele hülyéskedni [havi 1 szer], legtöbbször leszarja a fej, nem ír rám de azt mondta szeret, 5 hónapja távkapcs.-ba vagyunk az elején talizunk 1*2 de semmi nem volt [bátortalanok voltunk], kiskorom óta ismerem de nem érzek nagyon iránta semmit mert régen láttam és nem érzem, hogy szeret...de vele megszeretném őrizni a barátságunkat..

2 fiú: 1 hónapja ismerem kb., kedves, aranyos, minden nap hülyéskedünk msnen.., tervezzük a talit és nagyon kedvel engem, 2 évvel idősebb, sokkal jobban elbeszélgetek vele mint az 1 fiúval avval csak pár szó aztán semmi.. :(

Mit csináljak..?! Hogyan legyen tovább?


2011. nov. 3. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de mi a kérdés? Megválaszoltad a saját kérdésedet. Egyértelműen nincs értelme az 1. fiúval való kapcsolatodnak, a másodikkal meg még lehet is valami. Az írásodból azt veszem ki, hogy nem igazán vagy 14-16-nál több, szóval nem ez a két fiú a vég. Úgy értem, ha a másodikkal nem is úgy alakulnak a dolgok, ahogy akarod, még mindig van 100 másik pasi, akivel még jó kapcsolatod is lehet.
2011. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
engem válassz....
2011. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel megválaszoltad magadnak, az elsővel barátságban akarsz csak maradni, tehát mindenképpen a 2. választanám, már csak azért is mert sokkal jobban elvagy vele!
2011. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen szerintem is, de ha elmondom az 1 fiúnak, hogy nem szeretem örökre megharagszik és abból nem lesz barátság!
2011. nov. 3. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne ragaszkodj az exekkel való kapcsolathoz. Ha valakivel összejössz, utána már a barátság is kérdéses. Együtt maradnál életed végéig azzal a sráccal, csak azért, hogy a kapcsolat megmaradjon? Ugye, hogy nem. Szakíts vele, ha megharagszik, akkor meg ennyi. Lesznek más barátaid.
2011. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ha elmondom az 1 fiúnak, hogy nem szeretem örökre megharagszik és abból nem lesz barátság!"


A párkapcsolat háború, a felek pedig hadvezérek, ergo anélkül nem nyerhetsz, hogy ne veszíts katonát. A nőkre gyakorta jellemző, hogy annyira biztonságosan szeretnének játszani, hogy áldozat nélkül akarnak győzni, márpedig háborúban ilyen nincs.

Gondold végig a kérdésed: ilyen alapon - ha a távkapcsolatos pasid is ugyanúgy gondolkodik, mint te - ő lesz a férjed, pusztán mert félsz, hogy MEGHARAGSZIK. A kérdésedben benne van a válasz. Adott egy haverod, meg egy srác, aki tetszik. Számomra ebben nincs min agyalni.

2011. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) köszönöm, főleg az utolsónak..
2011. nov. 3. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!