Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel le szoktam feküdni. Még nyilvánosan is csókolgat, csak nem járunk, nem szerelmes belém.

Múltkor megkérdeztem, hogy mit is akar tőlem, erre az volt a válasza, hogy ebből lehet akár kapcsolat is, ha belém szeret. Különben még csak 1 hete "csináljuk" ezt az egészet.


Szerintetek összejöhet? Illetve hogy? Majd kialakulnak az érzések? (én még 1 emberen kívül senkibe sem voltam szerelmes, szóval nem vagyok most képbe...)


2011. nov. 3. 10:54
 1/8 anonim válasza:
78%
Sehogy. Sajnálom, de az az érzésem , hogy a fiúnak csak "arra" kellesz. Ha egy hét alatt már le tudott fektetni téged, az az érzésem, hogy nem is tart túl sokra. Ezért ne haragudj, de saját magadról adtál neki használati utasítást.Máskor becsüld többre magad és téged is másképp fognak kezelni. Ez fontos.
2011. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Először is gratulálok, hogy ennyire könnyen adod magad, hogy még az sem számít, hogy a másik fél csak "arra" használ, érzelmek nélkül.


Gondolom a srácnak is hasonló véleménye van, úgyhogy ha van egy kis esze, akkor soha nem kezd veled komolyabb viszonyt. Majd ha talál egy olyat, aki erkölcsösebb, és nem ilyen könnyűvérű, akkor majd dob téged.


Egyébként is minek kellene neki szerelem, virágcsókor, bókok, valentin nap, nyálas csöpögés, amikor enélkül is megkaphat, kvázi gombnyomásra, mikor éppen üríteni akar.


Ha még fizetne is, akkor tudod mije lennél...?

2011. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is csak arra használom őt, érzelmek nélkül:))

Csak elég jó parti, jó lenne ha lenne valami komolyabb is.

2011. nov. 3. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De pont azért nem lesz komolyabb mert a lényeget megkapta... a válasza meg logikus volt hogy miért mondta hogy akár lehet kapcsolat is HA szerelmes lesz ami persze soha nem jön el, csak azért mondta mert beindult a vészriasztó hogy nála. Szerintem amúgy ez nem szerelem csak fellángolás ami ha nem találkoznátok 1 vagy 2 hónapig el is múlna...
2011. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most hirtelen a rak jutott eszembe, aki visszafele megy, s ugy erzem, hogy te is igy vagy ezzel, hogy nem tudod a sorrendet, es elfelejted, hogy ember vagy, s nincs onbizalmad!

Tudnodd kell, hogy egy szexulis egyutt letnek a feltetele a szeretet, mivel ez fogja elinditani, ez altalaban igy mukodik embereknel, es igy kevesebbet fognak csalodni is.

Te elkezdtel egy testi kapcsolatot, de tiszta erzelmek nelkul, tehat affele babukent veszel reszt ebben. A parodnak szuksege van arra, hogy kieleguljon, igy amikor erre van igenye, akkor nalad kopogtat, mivel te megadod neki ezt a lehetoseget, es igy nem kell onkielegitest vegeznie, tehat konnyebben tul van ezen.

Ismerd meg onmagad! Szeresd onmagad!

Ezeket probald meg elkezdeni, es igy mar tudni fogod azt, hogy jelenleg ez a ffiu hasznal teged, nem kihasznal, mivel teged ez nem zavar, de egy lanynak legyen tartasa, es ne adja ilyen konnyen onmagat, mivel nem egy "urito csesze" szerepet kell betoltenie, egy lanynak, sot minden szemelyisegnek vannak belso ertekei, ezt kell megtalalnod onmagadban. Ettol a fiutol ne varj semmit, mivel ha eddig nem erzett irantad szerelmet, akkor ezek utan sem fog.

Most tapasztaltal, tehat tudnodd kell, hogy erzelmek nelkul nincs testi kapcsolat, az elet igy mukodik, jelenleg egy babszinhaznak vagy a resztvevoje!

2011. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most ha várunk a szexszel 1-2 hónapot, akkor ugyanott tartunk. 1-2 hónap nem elég arra, hogy az ember szerelmes legyen...
2011. nov. 3. 11:18
 7/8 A kérdező kommentje:

Pont úgy, ahogy ő is.

Közös megegyezés alapján van ez így most.

És nem csak akkor találkozunk, amikor "üríteni akar". Igazából még csak 1x feküdtünk le, és 6x találkoztunk.

2011. nov. 3. 11:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Én talán pontosan ilyen kapcsolatban vagyok, csak a fiú oldalról. Nem vagyok szerelmes a lányba, szerintem ő sem az belém. Én emberileg szeretem őt, és nagyon tetszik, a szex is jó vele. Igaz, testileg nehezen nyíltam meg felé, szokatlan volt a helyzet, de most már megy. Neki ez könnyebb volt, és látom rajta, hogy nagyon élvezi. De nem csak szexelni járunk össze, hanem elmegyünk kirándulni, filmet néznünk, tanulunk is együtt, főzünk, ha kell valami, akkor segítünk egymásnak. A leendő szakmánk is egyezik. A problémánk csak az, hogy a jövőre nézve teljesen mások a terveink: egyikünk az otthoni kis falujában szeretne boldogulni, nem feltétlenül szakmában, hanem akár vendéglátással, ház körüli teendőkkel, kertészkedéssel, állatokkal, míg a másik a hivatásszerű szakmájának szeretne élni, külföldre menni, utazgatni, aztán majd meglátjuk. A családi hátterünk is teljesen más, az egyikünk kis faluból való, kétkezi munkához szokott, életrevaló, a másik tipikus városi, szellemi munkát végez, az életet is kicsit kívülről látja. Családot egyelőre egyikünk se tervez és párkapcsolat nélkül is jól megvagyunk.

Ez a lány úgy tudná elérni, hogy beleszeressek, ha teljesen alapvető dolgokban megváltozna, de ezt én nem kívánom neki, nem lenne képes rá. Tényleg nem erőltetek rá semmit, pedig látom, hogy bizonyos dolgokban igyekszik, de én jobban szeretném, ha olyannak maradna, amilyen ő igazából. Úgyhogy most elvagyunk vígan, a jövőre nem igazán gondolva, hetente néhány alkalommal találkozunk, akkor van sok minden, aztán így megy az élet tovább. De hogy meddig, azt én sem tudom.

2011. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!