Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ma találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ma találkozok vele? ()

Figyelt kérdés
van egy srác aki nagyon nagyon bejön és voltam is már fennt nála de nem történt semmi de lekisért a lifftel és a liftben megcsokólt meg csókoloztunk és másnap találkoztunk a haverokkal s ő is ott volt s ma meg hívott fel hozzá' ha felmegyek akkor mit csináljak?össze akarok jönni vele de msot én akarok lépni'
2011. nov. 3. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Öleld át és súgd a fülébe, hogy jól esett a múltkori csók és hogy megismételhetnétek. várod a folytatást stb. ;)
2011. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de a srác nagyon nagyon jól néz ki...jó stílus...fültágitó meg minden 3 év van köztünk és nagyon nagyon akarom őt...egy helyzetet kellene teremteni ami ideális lenne a folytatásnak
2011. nov. 3. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
hívd el te magadhoz. süss neki sütit, vagy főzd meg a kedvenc kajáját. az minden pasinak bejön. hány éves a srác?
2011. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 a srác...én 14 vagyok' van kis tapasztalatom párkapcsolatok terén s neki is csak valahogy egymásra kell hangolodjunk...valami vicces szitu amiből csókolozás is lehet?
2011. nov. 3. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
valami játék, ahol aki veszít az megcsókolja a másikat. vagy valami hasonló. fogadás. stb :D
2011. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mondjuk valami olyasmi h leütöm egy párnával és ráesek s akkor megcsokólom? valami ilyesmi ötlet?
2011. nov. 3. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
tegyél egy lakatot a fültágítójába és szaladj el... szerintem keresni fog még
2011. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!