Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy meleg srácba, de lány vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a srác nekem nagyon bejön. Jófej, kedves és rohadt jól néz ki. Csak az a baj, hogy meleg. Én képes lennék érte meghalni is, nagyon-nagyon szeretem. Van esélyem?
2011. nov. 3. 12:47
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
12%
ha 'bemelegednie' sikerült, akkor szerintem vissza tud 'heterósodni' :D szerintem van esélyed nála, csak próbálkozz, legyél rámenős, kötözd ki, cuppanj rá vagy valami:D
2012. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
56%
Ha tényleg meleg akkor semmi esély ,mert ez genetikai akkor is ha az előttem szólók elpoénkodták a dolgot.A meleg férfi az úgy viszonyul a pasikhoz ,mint te és úgy a nőkhöz mint te.Tehát nézz rá egy nőre és ha még tetszik is a lány nem fogsz romantikus vagy szexuális jellegű érzelmeket táplálni iránta.Egyébként témánál vagyok ,mert nekem életem szerelme egy meleg pasi volt és kb 11 évembe került ,hogy kibökje az igazat addig is szóba sem állt velem ,de mikor végre igen is csak azért csinálta ,hogy megszívasson fél évig magamról nem tudtam( neten leveleztünk tehát nem találkoztunk élőbe)Hitegetett majd mikor már nagyon akartam tudni az igazat akkor elmondta persze sejtettem mi van de akkor is kellett mert külömben nem tudtam magamba lezárni a dolgot. Tehát a melegek hajlamosabbak a gonoszkodásra ,de ha 100% meleg akkor jobb békén hagyni ,mert senkinek nem kell a fájdalom neked sem neki sem :) Egyébként igen bizonyos alcohol színt felett valóban az ember mutat biszexuális vonásokat ,de erre ne építsd a reményt ,mert ki akar egy tök részeg b!zival b!gni aki még megszokásból egyel feljebb rakná be :P ha egyáltalán feláll neki :)Imádkozz az Istenhez ,hogy ez csak múló szeszély legyen és ha van rá mód kerüld el.Majd lesd a jó kis hetero pasikat lesz kedvedre való 28/L
2013. okt. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
65%
Utolsónak. Te homofób kis p***a fogd fel azt is hogy egy meleg pasi sokkal jobban tud bánni egy nővel, és sokkal megértőbb. Egy meleg pasi tud shoppingolni veled nem úgy mint egy rakás szar hetero.. Ja és szexeltem már nem egy csajjal is mert legalább jól nézek ki és igényes vagyok és MELEG, homo, b**i vagy ahogy hívjátok páran.. És tudták rólam szevasz. Puszi pá! 27/F és meleg.
2018. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

57 éves vagyok, nincs nagy tapasztalatom ennek ellenére, de volt 2 fiúszetelmem és egy nő, aki belémszeretett. Vele igazából eltékozoltam 3-4 évet az életemből, és nem azért, mert nő.

Az embert kell szerintem nézni, nem a külsőségeket. Ez egy szerencsejáték.

2018. aug. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!