Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha tudnád, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha tudnád, hogy a párodnak a nagymellű, fekete hajú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Én ennek épp ellentéte vagyok, szőke hajú és kicsi mellű. Nagyon zavar ez a dolog és elszomorít, sokszor szeretkezés közben is eszembe jut. Már mondtam neki többször, hogy befestetem a hajam és megcsináltatom a melleimet, de arra annyit mondott hogy: de hülye vagy!!
2011. nov. 3. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"annyit mondott hogy: de hülye vagy!!" = Téged szeretlek.

Ez a lehető legnyíltabb válasz, amit csak kaphatsz. Ha a nagymellű feketék jönnek be neki és te nem az vagy, az azt jelenti, hogy veled nem a külsőd miatt van. Őket dugná, téged pedig szeret. Nyugodj meg, és fogadd el magad, így. Ha elszomorít, az látszódni is fog rajtad. És az neked sem fog tetszeni.

2011. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, arra nem gondolsz, hogy esetleg a barátja nem azzal a csajjal dug és jön össze, akivel csak szeretne, hanem akivel megvan a kölcsönösség? Ha ez egy nagymellű és fekete lánnyal sem jött össze, akkor cseszheti, mindenki abból a felhozatalból választ, ami megadatik neki. Teljesen megértem a kérdező félelmét meg hogy az jár a fejében, ami.


Az eddigi tapasztalatom alapján ez úgy van a pasiknál, hogy ha bárkit megkaphatna, akkor lehet nem téged választott volna, de amikor beléd szeret, akkor ez elveszti a jelentőségét. Ugyanis ha téged lát, akkor látja azt, akit szeret és ez egy fontosabb érzés, mint hogy általában ki jön be neki. Ha belebújnál egy számára ideális nő bőrébe és elállnál, nem tudná, hogy te vagy az, ha nem feded fel magad. Akkor mindössze annyi érzést váltanál ki belőle, hogy de jó csaj, de ez a szerelemhez képest nulla.

2011. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a jó válaszokat. Az utolsóé nagyon tetszett és egyet értek vele. köszi:) én elfogadom magam ilyennek, mert nem a ronda lányok kategóriájába tartozom:) csak az zavar hogy neki tényleg tetszenek a másik fajta lányok és emiatt miatta akár a melleimet is megcsináltatnám. de csak miatta, hogy még jobban tetszek neki. mert egyébként a szilikonos lányokat nem tartom egy okos kategóriájú csajnak. és félnék, hogy később megbánom.
2011. nov. 4. 14:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit a melleiddel. (kettővel ezelőtti vagyok) A srác így szeret téged. Ne mosd össze a fantáziáit a gondolataival. Egy férfinak a test és a lélek két külön dolog, leginkább. És ha a testi vágyait hátrább helyezi (olvasd: veled van, szeret, pedig nem vagy a zsánere külsőben) az azt jelenti, hogy mindennél fontosabb vagy neki. Tehát maradj ilyen, és örülj neki, hogy iylen párod van :)
2011. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11-03 22:27 neki van az igaza :)
2011. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha igazán szerelmes beléd és szeret, akkor nem számít az, hogy neki milyen csajok jönnek, a lényeg, hogy te igen!
2011. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!