Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ffiak általában izgatónak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ffiak általában izgatónak, vonzónak találják magát a megcsalás lehetőségét?

Figyelt kérdés
most nem arra vagyok kíváncsi, hogy senki nem lépne félre, hanem pl. ha egy filmben izgalmasan van ábrázolva a félrelépés maga, van férfi, aki belegondol, hogy ez megcsalás és negatív?
2011. nov. 3. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem egy jó kapcsolatban élő férfi nem magát a megcsalást tartja izgalmasnak, hanem egy másik nővel való szex lehetőségét. A férfiak genetikailag nem monogámok, csak társadalmilag kényszerítik bele őket. Fejletlenebb kultúrákban a mai napig poligámia van.
2011. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlackSword ***** válasza:
100%
Fogalmam sincsen, de férfi vagyok, és elítélem a megcsalást... És ha nem is kapok meg tőle mindent úgy, ahogy szeretném, tudom, hogy szeret, és én is szeretem, és tartozok neki azzal, hogy őszinte leszek vele, és nem keresek máshol mást...
2011. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ájron ***** válasza:
100%

Én inkább undorítónak tartom a megcsalást. kivéve bizonyos "speciális" körülmények közt, mint pl: erőltetett házasság, erőszakos férj/pár, stb.


Engem speciel ezek közt a körülmények közt gondolkodtat el.

2011. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!