Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magas pasik mért ilyen kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas pasik mért ilyen kis tökmag csajokkal járnak?

Figyelt kérdés
A magas pasikat mindig ilyen 150-160cm kis törpe lányokkal járnak. Mért nem magasakkal?
2011. nov. 3. 18:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
mert nem kell nekik a ronda képet ,te kib@szott torzszülött
2011. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert pont nem érdekelt,hogy hány centiméter magas.:)22/F
2011. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
ez csak neked tűnik így. több az alacsony lány, ennyi. de nem minden magas pasinak 150 cm-s a csaja. ez olyan mint hogy miért minden 150 cm-s csajnak 2 m a pasija?! mert abba szeretett bele :D
2011. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
lehetőleg normális válaszokat
2011. nov. 3. 18:03
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem mindíg van így...:) Nekem pl kifejezetten a magas csajok tetszenek...(183cm vok). Nemtudnék elképzelni mellettem egy ilyen kis tökmag csajt.
2011. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

oké nem érdekelt milyen magas de ha olyan kicsi akkor h csókolod meg leguggolsz hozzá?

amúgy én is 183cm vagyok

2011. nov. 3. 18:10
 7/26 anonim ***** válasza:

Eddig normális válaszokat kaptál. Ha nem tetszenek a válaszok,akkor minek írsz ki kérdést?:)

Azért járnak velük, mert megtetszettek egymásnak és mivel szimpatikus voltak egymásnak ezért elkezdtek járni. Húha de nagyon nehéz kitalálni.

Vannak olyanok akiknek pedig kifejezetten a te általad említett "tökmag csajok" kellenek. Van akinek pedig csak "langaléta, létra" csajok kellenek, mert csak az tetszik nekik. Nem semmi, ugye milyen nehéz felfogni?:) És képzeld olyanok is vannak, akiknek egyáltalán nem számít, hogy az illető milyen magas. Azért látsz te néha olyat, hogy 150-165 cm csaj és 2 m magas pasi. Ne irigykedj az ő boldogságukra, inkább keresgélj ott, ahol terem számodra valami ami számodra előny.

2011. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
ez igazából azért van,hogy ne kelljen nagyon mélyre hajolnia a lánynak,ha szopni akar..:D
2011. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én imádom a magas pasikat.Velem egy magas barátom volt már,de nem tudtam túltenni magam azon,hogy nem éreztem magam mellette biztonságban.Igazán biztonságban 185-190centis férfiak mellett érzem magam,és 166cm vagyok.Imádok lábujjhegyen állva csókolózni és még sorolhatnám.(és a magassarkú cipőket is egy magas férfi mellett az igazi hordani:P)Az ágyban pedig eltűnnek a magasságbeli különbségek:)

Én így vagyok ezzel.Valahogy nem tudnék komolyan venni még egyszer egy "alacsonyabb" palit...A magasabbak pedig számomra férfiasak.(már ha nem 40kilósak)

2011. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Ájron ***** válasza:
45%
Talán mert nem igazán van választásuk... 10 lányból 8 törpe. Ez csak tény, nem panasz. engem nem zavar... annyira... vagy mégis? no mindegy.
2011. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!