Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nős férfival csalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős férfival csalom a barátom és nem tudom egyikkel sem befejezni a kapcsolatot. Mindkettőt szeretem. Lehetek egyszerre két emberbe szerelmes? Ha szeretem a párom szerelemmel hogy vagyok képes mégis ilyet tenni? Huzamosabb ideig?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Az befejezni! De mind1! :D

Velem is volt már hasonló szitu, előbb utóbb el fogod tudni dönteni, hogy kit szeretsz valójában és hogy kivel szeretnél lenni. Nem szép dolog, hogy csalod a barátod, főleg nem egy nős férfivel, akinek ott a felesége és ki tudja, mi lenne ebből. Döntsd el mire van szükséged, és, hogy kivel a legjobb..

2009. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kettőt nem lehet egyszerre szeretni ,rakj rendet az érzelmi világodba.
2009. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehetsz 2 emberbe szerelmes. Tudod,egyikbe sem vagy. Mert ha az lennél, nem csalnád meg a barátodat. Szemét vagy,ne is haragudj. Csak azért imádkozz, hogy ki ne derüljön, mert a pasi családja szétszed, és szét is mennek egy kis kaland miatt..mert te az vagy neki, még ha nem is azt mondja. Szerinted megéri ez neked? És akkor az összes ismerős szerint egy kis rib@nc lennél, hogy tönkretettél egy családot. Amúgy közeli barátnőm is így volt,azért írom ezeket. Szétment egy család,a pasinak csak arra kellett,és ő lett a város kurv@ja. Szerintem minél előbb fejezd be.
2009. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Micsoda egy undorító "ember" lehetsz.
2009. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem megítélést kérek
2009. máj. 6. 21:18
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy ettől eltekintve lehet sokaknál jobb ember vagyok sőt tudom h azvagyok...
2009. máj. 6. 21:18
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Hogy erkölcsileg mi a helyes, az egyértelmű. Viszont az érzelmeknek nem lehet parancsolni, ez is igaz. Szerintem kérj mindkettőtől egy kis időt külön, és amíg egyedül vagy, hátha el tudod dönteni. Igazából én is abban reménykedem, hogy a pasidat fogod választani. Ha az érzelmeid nem segítenek, akkor dönts az eszeddel. Különben is, a nős pasival nem lehet semmilyen közös jövőd, rajta záros határidőn belül amúgyis túl kell majd lépned.


Az ilyen helyzeteknek általában két szék között a pad alá szokott lenni a vége, ezért dönts minél előbb! Ha a nős pasit választod, akkor annak amúgy is hamarosan vége lesz, és akkor ott állsz majd egyedül. Ha meg a barátodat, akkor meg neki is el kell mondanod egyszer ezt a mostani dolgot, onnantól meg csak rajta múlik, hogy továbbra is vállal-e. Ha szeret, akkor vállal, ha meg nem, akkor tarts egy kis szünetet, majd nézz egy teljesen új pasi után!

2009. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Le lehet szavazni, csak jó tanácsként írtam amit írtam, látom megítélésként vetted. Akkor most meg is ítéllek: az egyik legroh@dékabb dolog, szétverni egy családot egy kívülállónak! Tudod,ez a véleményem az összes ilyen szeretőről! Na most okkal pontozhatsz le!
2009. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
64%
Szerintem inkább ugorj a vonat alá, mindenkinek jobb lenne, te hülye p icsa
2010. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
64%

Áááá elnézést, én vagyok az előző...Bocs, de nem tudtam kontrollálni magam, semmi jogom leri bancozni, mégha nyilvánvalóan az is vagy...

Mondj el mindent és kezdj új életet!

2010. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!