Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a nyílt utcán csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a nyílt utcán csak úgy benézett a pólóm alá. Most szakítsak vele, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 18:54
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
79%
Nem értem a problémád.
2011. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

hát nem volt szép húzás:)

Mondjuk elég primitív dolog...

Én ezért nem szakítanék, de megmondanám ha még egyszer előfordul elmegy a fenébe...

2011. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Pisilj bele a teájába.
2011. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Lehet ott volt a telefonja!
2011. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
amikor két szofisztikált ízlésű, intelligens ember összejön... ne szakíts, gondolom ettől még jól megb@sz ami nincs ellenedre -.-
2011. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚRRR ISSTEEEN!


Te most ezt komolyan kérdezted????


Azért szakítanál mert benézett a pólód alá utcán???

Tutira nem látta 1000 ember a cickóidat nyugi!


De ha ezért szakítasz akkor te a büdös életben nem szeretted azt a srácot!


Egyébként meg szerintem ez a kérdés FAKE!!!

2011. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mi van? XD Az jobb ha óvodások módjára fél méterre egymás mellett sétáltok? XD
2011. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 napietus ***** válasza:
hátnemtudom. én ezek után nem tudnám komolyan venni :) nem biztos, hogy szakítanék vele, ha amúgy szórakoztat, de nyilvánosan nem mutatkoznék vele többé. a helyén kezelném.
2011. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andi1226 válasza:

Laza srác!:) Lazulj le Te is kicsit..nem kell mindent olyan komolyan venni..lehet csak a hangulatot akarta felforrósítani...de lehet szimplán csak bohóckodott...de az is lehet, hogy tényleg "kőbunkó" a srác. Ezt neked kell tudnod..érezned.

Viszont ha ilyen nagy köztetek a különbség mentalitásba akkor úgyis vége lesz előbb utóbb...Valakinek ennél sokkal több is "belefér" valakinek ez már bőven sok. Szakíts vele ha úgy gondolod,hogy ez számodra már vérlázító, túl szemérmetlen és nem tudod elfogadni.

2011. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocsánat de azt meg lehet kérdezni hogy hány éves vagy és mért jársz vele..?
2011. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!