Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom néha nagyon felidege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom néha nagyon felidegesít mert nagyon makacs és sokszor kiabálvelem . Lánynak. Többen ajánlották hogy szakítsak vele. Nem tudom jól tenném ha szakítanék vele? Vagy csak szünetet kérjek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretjük egymást és segítjük egymást amiben tudjuk sztem ő az igazi.Vagy hagyjak neki kis időt?
2010. júl. 1. 12:11
 1/6 dag ***** válasza:

Szerintem először beszélj vele erről!! Lehet hogy a sok kiabálást valami stressz okozza nála!!! Lehet még tudnál is neki segíteni!!!

Ha meg alabban idegbeteg akkor meg vagy szünet még le nem nyugszik és észhez nem tér, vagy végleges szakítás!!

2010. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várj vele hátha javul még a helyzet.
2010. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott eszedbe, hogy megkérdezd tőle, miért kiabál veled? Talán nem veled van baja, csak nagyon stresszes.
2010. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rajtam szokta kitölteni az idegét és elég idegbajos
2010. júl. 1. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:

velünk is ez van...

eszem szerint szakítanék, szivem szerint szünetet kérnék.

de a barátom mindezeket nem hagyja, így szenvedek mellette...

2010. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen csak az a legrosszabb h imádom
2010. júl. 1. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!