Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lemondani a szerelemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lemondani a szerelemről?

Figyelt kérdés
Nekem soha sem fog összejönni,ezért inkább lemondok róla,és azt az időt és energitát,amit a csajozásra pazarolnék,valami hasznos tevékenységre fordítom.
2011. nov. 4. 14:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem tényleg mindig akkor jön, amikor nem várjuk! Én is épp elhatároztam, hogy mivel külföldre készülök dolgozni, és ott nem lett volna nagyon lehetőség ismerkedni, ezért jó ideig egyedül leszek. Hát erre nem összejöttem az igazival? :D Külföldnek lőttek.
2011. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ekkora mázlim.
2011. nov. 7. 15:30
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem, a sírig tartó pláne tiszta agyament nyálas butaság.

Még ha ki is alakul a szerelem, nem tart örökké. Ez tény, hormonműködés kérdése az egész.

Én nem keresem a szerelmet, nem is voltam szerelmes kb. 10 éve, de akkor is reménytelen volt.

Azóta nem vonultam be apácának, mégis jól érzem magam a párkapcsolatomban lángoló szerelem érzése nélkül is.

2011. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem már nem a szerelem számít, hanem a szeretet és az,hogy fontos lehetek valakinek.

A szerelem mulandó, ezt már nagyon sokszor tapasztaltam.

Már nem ezt keresem. Igazából nem is keresem már, ha nem jön el az akinek fontos lehetek, elfogadom. De azért nyitva tartom a szemem.

2011. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam le, mivel ilyen csak a "szerencséseknek" jó adottságúaknak adatik meg. (rózsaszín köd) De én soha nem akarok az lenni! Jobban is jársz ha lemondasz róla, mert ez egy értelmetlen dolog, és ilyen nem létezik, csak a filmekben.
2011. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%
Ha csúnya és/vagy kicsi vagy, akkor sajnos tényleg nem fog összejönni, és jobb ha lemondasz róla. Nekem is azt kellene.
2012. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondani róla, de érdemes átpriorizálni a dolgokat. Ha erőlteted a csajozást, az nyilván görcsössé tesz téged is, a kudarcokkal meg csak nő a frusztráció. Ismerkedni kell cél nélkül, lesz*rni, mi jön ki belőle. Ha meg nincs rá idő, akkor a fontosabb dolgokkal folgalkozni. Ha az élet egyéb területein elérsz valamit, akkor javul a kedved, nő az önbizalmad.


"Nekem nincs ekkora mázlim."


Pedig az a tapasztalat, hogy tényleg így van. Amikor - őszintén - eljutottam arra a pontra, hogy kell a ráknak barátnő, akkor összeismerkedtem egy lánnyal, akivel azóta - nyolc és fél éve - is együtt vagyok.

2012. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg úgy teszel a legokosabban, ha leszarod az egészet, elengeded magadtól ezt az egész szerelmesdit, mert akkor fog betoppanni az életedbe, mikor abszolút nem is gondolsz rá.


26 N

2012. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A szerelem, a sírig tartó pláne tiszta agyament nyálas butaság.

Még ha ki is alakul a szerelem, nem tart örökké. Ez tény, hormonműködés kérdése az egész.

Én nem keresem a szerelmet, nem is voltam szerelmes kb. 10 éve, de akkor is reménytelen volt.

Azóta nem vonultam be apácának, mégis jól érzem magam a párkapcsolatomban lángoló szerelem érzése nélkül is.



Véleményem szerint meg az agyament butaság, hogy kialkudtál egy langyos valamivel és célirányosan kizártad az életedből az élményt, amikor átélhetnéd, milyen az, hogy valakivel kölcsönösen szeretitek egymást, igazi őrült szerelemmel.

2012. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Inkább nem ismerkedek,aztán majd lesz valahogy.
2012. márc. 19. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!