Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért jött össze egy másik fiúval?

Figyelt kérdés
Pár hónapja összejárok egy lánnyal, de csak szexuális kapcsolat van köztünk, bár ő szeretett volna többet is, én erre csak annyit mondtam, hogy én most nem szeretnék komoly kapcsolatot, úgyhogy maradt a szexkapcsolat. Ráadásul az együttlétek során én fizettem is neki, nem is keveset. Aztán most a napokban összejött egy sráccal és én most nem értem, hogy mi ez az egész, mert nekem nem mondott semmit és azóta már kétszer voltunk együtt. Én nem tettem neki szóvá, mert csak a fb-ján láttam, hogy összejött vele. Szerintetek mit csináljak? Kérdezzek rá? Mert engem egyáltalán nem zavar, hogy vele van, csak nem értem, hogy mi szükség volt rá, hogy összejöjjön vele. Tőlem megkap mindent. És idővel úgy is összejöttünk volna, csak jelen pillanatban nem vágyom komoly kapcsolatra.
2011. nov. 4. 14:54
1 2
 1/11 life is beautiful ***** válasza:

hát ez vicces:D

és miért gondolod hogy ebben ő is biztos volt ,hogy majd később neked változni fog a csajhoz való hozzáállásod


talán nem szexre hanem szeretetre vágyik


de én a helyedben nem kezdenék úgy semmibe ,hogy fizetek érte..

2011. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha szeretetre vágyik, akkor miért jár még össze velem úgy, hogy van "barátja"?
2011. nov. 4. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:
ku*-nk tekintetted....ő pedig így viselkedik, azoknak is lehet pasijuk :)
2011. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tekintem/tekintettem ku*vának. És még Ő tette szóvá, hogy milyen figyelmes vagyok vele, pedig nincs is köztük semmi és az elején még ő szeretett volna kapcsolatot velem, tehát ezért sem értem ezt az egészet. :(
2011. nov. 4. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen jó vagy az ágyban, a fizetős szex egyáltalán nem "minden" annak, aki kapcsolatot szeretne, nem várhatod el, hogy élete végéig rád várjon, és a visszautasított fél is továbbléphet.
2011. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért fizetsz neki a szexért? miért nem keresel egy olyat aki ingyen is lefekszik veled?
2011. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én őt akartam minden áron, mert nagyon bejön nekem.
2011. nov. 4. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem akartad őt! Szexkapcsolatot akartál!


Ő lehet szerelemre is vágyik, amit te nem tudsz megadni neki...

26L

2011. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha fizetsz a szexért valakinek....akkor az a partnered sajnos ku* mert nem a személyed miatt van veled....

Belementél a játékba tehát annak tekintetted....

Nem jártatok, csak pénzért volt veled, és most talált egy pasit aki érzelmileg felkavaróbb (lehet máshogy is) ennyi....

2011. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eddig OKÉ, de akkor miért találkozik még mindig velem????
2011. nov. 5. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!