Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy igazi párkapcsolat sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi párkapcsolat sem ver ki a fejemből egy plátói szerelmet. Miért?

Figyelt kérdés

3 éve rajongok a tanáromért (egyetemi) kb fél éve megismerkedtem valakivel, akivel azóta együtt vagyok. A kapcsolatunk legeleje, az első pár nap csodálatos volt, az a tipikus rózsaszín köd, de nagyon hamar elmúlt, és most már nem érzem magam szerelmesnek. A tanárom jár a fejemben egész nap. Nem értem, hogy lehet, hogy ő egyetlen mosolyával meg tudja dobogtatni a szívem, a barátom meg nem is hiányzik, még ha egy hétig nem is látom akkor sem. Akkor érzem jobban magam a párkapcsolatomban is, ha azt érzem a tanárommal végre kicsit közvetlenebb a kapcsolatunk, és él a remény hogy nem veszítem el. (Bár vonzódom hozzá, de az is elég lenne nekem ha csak barátok lennénk, vagy valami olyasmi. Mivel több nem lehet, csak szeretném ha a közelemben lenne.)


Tanácsolták már hogy gondoljam át, hogy mi tetszik a tanáromban és mi hiányzik a kapcsolatomból.

De nem tudom!

Lehetséges, hogy a szerelem ilyen, hogy csak az elején érezzük azt, hogy menten mennybe repülünk?

Nem érzem boldognak magam. Nem értem miért függök ennyire érzelmileg a tanáromtól.


24/L


2011. nov. 4. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy magába a szerelembe vagy szerelmes, néha a plátói dolgok, mivel nem teljesülnek be és a másikat tökéletesnek állítjuk be, ezért sokkal erősebbek, mint a "valós" kapcsolatok.
2011. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A plátói szerelem tökéletes és vonzó, mert te találod, ki és a vágyaidat teljesítik meg! Köze nincs a valósághoz!!! Nem létező dolgok ezek, csak a képzeletedben olyan a pasi, az életben sokkal kiábrándítóbb, mégha ő egy jó ember is!
2011. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsáss meg, de van ez a dolog, hogy nem érted, hogy lehet, hogy ő egyetlen mosolyával meg tudja... szóval ez úgy lehet, hogy bejön neked. De nem is akárhogy!!! Nem merem állítani, hogy szerelmes vagy belé, de előfordulhat, hogy igen, csak meg vagy zavarodva kicsit, vagy inkább... Amúgy az nem igaz, hogy a szerelmet csak az elején érezzük, "rózsaszín köd" és elmúlik... Nem, nem. A szerelem nem úgy van, hogy hirtelen fellángol, te azt hiszed, hogy "szerelmes" vagy, és egyszerre összejössz egy sráccal, és majd alakul valami, mert ha így van, akkor az nem szerelem, akkor az még nem az, és lehet hogy nem is lesz. Utálom azt a szót, de sajnos, ez az IDŐN is múlhat. Viszont sajnálom hogy azt mondom, de a Te kapcsolatod nem szerelemre épül... mit gondolsz, miért nem vagy boldog? Megismerkedtél egy olyan sráccal, aki tetszik neked. Egész jól elvoltatok, de mégsem alakult ki köztetek, vagy legalábbis te általad az, amit szerelemnek hívunk. Tetszik, azt hitted hogy Ő az, jártok és annyi. Nem több. A tanárodat (nagyon remélem h nemsokkal idősebb nálad!!! :D :) meg ismered már 3 éve. Te ismered őt, az lehet h ő nem ismer téged, vagy nem tom mennyire vagytok jóba. Privibe írj, mert az én sztorim, ami velem történt, nagyon tanulságos lenne Neked... :)


17/F

2011. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy jóval hosszabb plátói szerelmet zártam le pár éve. Megkerestem a lányt...


35/F

2011. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is valahogy ilyesmi a helyzetem... 3 éve ismerek egy fiút aki nagyon aranyos egyszerűen tökéletes lenne számomra, csak Pesten lakom és az tőlem sajnos messze van... Mindig próbálkoztam más fiúknál de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Minden nap próbálok kapcsolatban maradni vele Nagy ritkán tudunk találkozni. De ő is nemrég lett túl egy nagy csalódáson és most csajról csajra jár. Én meg próbálok a támasza lenni hogy ne törjön össze. a legutóbbi találkozásunkkor megcsókolt és megölelt, alig akart elengedni, annyira kétségbeesett volt... :( Majdnem összetört... De egyre jobb passzban lesz és remélem hogy mire felkerülök Pestre lehet köztünk valami... :) Csak az a gázos, hogy most van barátom akivel jól érzem magam és kedvelek, szeretek csak épp szerelmes nem vagyok belé, mert ezt a másik fiút szeretem... Csak így nem tudom meddig tarthat ki egy párkapcsolat... Szerelem nélkül nem feküdnék le a fiúval ő viszont már igényelné... Szóval ennek nem lesz jó vége. Megszakítanám a távoli fiúval a kapcsolatot de nem akarom mert él a remény hogy érettségi után felkerülve hozzá elkezdhetünk valami szépet... :) De lehet addigra elfelejtem és a jelenlegi párommal maradok. Nagyon nehéz ügy... :( Ő az első barátom.

17/L

2011. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4. 11-04 17:33

megkerested a lányt és? beszéltél vele vagy mi volt? komolyan érdekel mert én is hasonló cipőben járok...

2011. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ohh, én is a tanáromba vagyok belezúgva, de mint a csacsi.. :D Én 20 vagyok, ő 28... minden héten csak azt a napot, azt a 2 órát vártam, hogy végre láthassam...


Viszont én szerencsére ismerem közelebbről is, szoktunk beszélgetni, óra után, folyosón odajön hozzám. Hmm.. :) (Fuj vizsgaidőszak, nem látom 1 hónapig :( ) Szóval a tanácsom az lenne, h kérdezz tőle vmi szakmait, kérj tőle segítséget...


És az hogy 1 mosollyal ilyen boldoggá tud tenni... lehet, hogy egy nagy szerelem áll előttetek.. vagy egy nagy kaland.. Engem is most ő úgy vonz, mint eddig soha senki..

Bízz magadban, hódítsd meg, ha ilyen érzelmeket vált ki belőled!

2011. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!