Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes küszködnöm vele vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küszködnöm vele vagy adjam fel?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 1 hónapja találkozgatok. Nem gyakran mert elég elfoglaltak vagyunk, Ő iskolába jár én dolgozom, és nekem az előző kapcsolatomból van egy kislányom.


Először is Ő bizonytalan, legalábbis azt mondja nem tudja mit szeretne mert hát nekem gyerek Ő meg nem tudja felkészült e erre amit megértek, mert fiatal (nálam fiatalabb) és tudom, hogy sok barátja van, szeret szórakozni, velem meg ezt amúgy sem teheti meg mert nem tudok a gyerektől kimaradozni meg nem is erre vágyom. De ez nem gond köztünk mert mehet én sosem mondtam, hogy ne menjen, nincs féltékenység meg számonkérés. Nem járunk rendesen vagyis nem veszem annak, szerintem ő sem. Ilyen, hogy szeretlek pl. nem hangzott el, meg mély érzelmekről sem volt szó, bár én azt hiszem szeretem...


Mindig mondja hogy hiányzom neki....


Ami furcsa hogy úgy volt, hogy ma átjön napközben. Gyerek oviban én szabadságon neki sincs suli. Délután még állt a találka, aztán egyszer csak este 7 kor jött üzenet tőle FBn (gyakran ott beszéltük meg a találkákat meg amúgy is) hogy le kell mondania.... az ürügy hát ha akarom elfogadható, ha nem nem, de ha igaz is, akkor is egy olyan elfoglaltság, ami mondjuk 1 óra és kész.... szóval ha át nem is jön, attól még találkozhattunk volna. De egyszerűen semmi és nem is keresett azóta.

Azért esett rosszul mert majd 1 hete le volt beszélve a dolog.

Szerintetek én kombinálom túl vagy van okom aggódni?


Az aggodalmam oka a korkülönbség meg az érzelmi bizonytalansága felém, ha biztosan tudnám, hogy szeret akkor nem aggódnék, de olyanokra gondolok, hogy átgondolta és le akar rázni stb.

Amikor együtt vagyunk akkor ölel, csókol, mintha odalenne értem, de ilyenkor meg el tud bizonytalanítani. és tényleg azért esik rosszul mert rég megbeszéltük és ha igaz is a kifogás egy tali belefért volna.....


Úgy gondolom, hogy nem keresem, majd Ő keres ha akar. Mivel Ő mondta le a találkozót, ezért szerintem neki kellene felhoznia a következőt.


Mindketten huszonévesek vagyunk....


Mit gondoltok? :S


2011. nov. 4. 20:52
 1/2 Darkey ***** válasza:
100%

szia, én 20 éves pasi vagyok.

Szerintem egy csávónak az nem egy jó pont ha a csajnak gyereke van. Nos, nekem csajnál volt ilyen, de mi nem smaciztunk meg ilyenek, csak találkozgattunk. Én összejöttem mással, és akkor mondta ő hogy kellek neki, de ezt eddig nem érezte.


Ha igazán kellesz neki akkor 100% h keresni fog! Úgykell tenned mintha észre se vennéd őt, aztán utána rájön hogy hiányzol neki, és utána szuper lesz minden.


A talit meg azért is lemondhatja ha vmi közbejött, meg ha egyszerűen nincsen kedve... néha van ilyen nekem is, hogy nincs kedvem még a világ legjobb nőjéhez sem:)


Tehát szerintem nem kell félned!


üdv:)

2011. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is: "a türelem rózsát terem"
2011. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!