Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen szintű hiányérzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szintű hiányérzet esetén mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történetem még a nyárra nyúlik vissza,megismerkedtem egy férfivel, anyum munkatársával.

Nagyon boldog voltam, ő kezdeményezett, ő keresett engem és annyira örültem ennek. Az első találkozásunk előtt beszélgettünk néhányszor neten, ahol rájött, h a koromnál(19) 1-2 évvel idősebbnek nézett, 7 év van közöttünk. Innen kezdődtek a problémák.


A 2. találkozásnál közölte, h nem szeretne velem kapcsolatot,a korkülönbség miatt és azért, mert anyum a munkatársa. Nagyon bántott, de elfogadtam. Viszont ezek után még keresett, és én szívesen el is mentem vele, mivel nagyon magányos vagyok. Össze-össze járogatós dolog lett a szituból. Én éreztem, h megszeretem őt...


Szeptember elején nem keresett másfél hétig, olyan szomorú voltam, h az hihetetlen, aztán újból keresett. Megbeszéltünk egy randit, de lemondta...

Rá egy hétre én kerestem őt, akkor nagyon kis pozitív volt. Én viszont már kevésbé, elégtételt akartam. Megbeszéltük, h találkozunk. Másnap este ez meg is történt. Ő nagyon aranyos kedves volt és tűrte a bunkózásomat, a hisztimet kb 1-1.5 órán keresztül. Majd azt mondta ennek semmi értelme, mire én is mondtam, h semmi és elkezdtem sorolni a sérelmeimet.

Aztán egyszer csak kibukott belőle, igazából nagy %-ban a volt barátnője miatt volt olyan amilyen. Sokkal idősebb nő volt nála, aki dobta egy másik pasiért. Nagyon megsajnáltam, megöleltem, majd hazahozott, de nem beszéltünk semmit. Másnap írtam neki, h ne haragudjon a viselkedésem miatt. Azt írta, h nem haragszik és, h én se haragudjak, h így alakult. Ez történt egy hónapja, azóta nem beszélünk.


Viszont anyumnak(akinek elmeséltem az egészet) a munkatársa maradt. Azt tudom, h nem túl rózsás a viszonyuk.


Néha, sokszor azt érzem, h hiányzom neki és, h keresne engem. Meglehet, h azért nem keres, mert látványosan rossz lett a viszony anyummal a történtek óta?

Nekem nagyon hiányzik, és nagyon vágyom rá. Mit tegyek?

19/L


2011. nov. 4. 21:17
 1/6 Darkey ***** válasza:

Szia,


Nos, elég fura szituáció. Ha anyukáddal munkatársak, akkor az 100% jó lenne ha kibékülnének, és nem haragudnának egymásra. Mert azért egy munkahelyen az nagyon negatív tud lenni, ha úgy megy vki dolgozni, hogy "na már megint néznem kell ennek a baromnak a fejét".


Ha őt zavarja a kor különbség, akkor még várj vele, lehet később azt fogja gondolni, hogy hoppá ez a csaj-oda vissza van értem. Érdemes lenne megtartani!


Bár az is benne lehet a pakliba, hogy aznap mikor "hisztiztél" akkor gondolom nem feküdtél le vele.

És ez miatt nem akar veled találkozni, mert ő neki csak a szex miatt volt jó a kapcsolatotok.


üdv, 20/F.

2011. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem feküdtem le vele, csak orál volt, az is csak nekem. Persze voltak szoros összebújások és simogatások és meztelenek voltuk, de ennyi.

Utolsó találkozásunkkor, elkezdtünk szeretkezni. De nekem nem ment, bántott minden, kezdve a legelejétől. Kérdezte, h abbahagyja e, mondtam neki, h ne. Tudom, nem nagy száma egy darab fával szexelni, de gondoltam, legalább neki legyen jó.Ő viszont abba hagyta egy pár perc múlva, aztán csak feküdt rajta, szorosan öleltük egymást percekig...

2011. nov. 4. 21:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Szted megkeressem én?
2011. nov. 4. 21:31
 4/6 Darkey ***** válasza:
Szerintem ne keresd... Lehet az a baja, hogy rosszvolt veled a szex. Az nagyon zavaró tud lenni:/
2011. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de nekem hiányzik és, ha lenne még egy lehetőségem...akármit megtennék neki. És nagyon hiányzik.
2011. nov. 4. 21:35
 6/6 Darkey ***** válasza:
Értelek! Hát szerintem ne úgy állj hozzá, hogy a szex miatt szeressen meg téged. Mert annak nem lenne jó vége! Írtam üzenetet amúgy, majd olvasd el:)
2011. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!