Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek vele vagy inkább ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Randira hívott egy srác. Illetve már napok óta találkozgatunk. De nekem barátom van amit szerintem ő nem tud. És mindkettő felé húz a szívem, nem tudom mit legyek! Ha elmennék és tegyük fel meg akarna csókolni én nemtudom mit tennék....mert nem merem megcsalni a barátom! De ha nem megyek el akkor tuti megbánom...

Kérlek adjatok valami tanácsot, hogy mit tegyek!!!!:(


2009. máj. 7. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Elég komoly probléma, ha te egy ilyen oldalon várod a választ az életed kérdéseire. Minek jársz a barátoddal ha randizni akarsz egy másikkal? Egyszerre nem lehet két vasat a tűzben tartani. Válaszom: Menj el, de ne engedd, hogy megcsókoljon. Egy moziból még senkinek nem lett baja. Ha viszont továbbra is úgy érzed, hogy ebből lesz valami akkor azonnal szakíts a barátoddal, egy randi is bőven sok egy kapcsolat mellett! (Mellesleg ezt is lehet már megcsalásnak nevezni, hiszen vannak benne érzelmek)
2009. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az igaz szerelem lemondásokkal jár! ha már nem szereted a pasid szakíts vele és menj el a másikkal randizni. De ha úgy érzed szereted akkor felejtsd el a másikat! megéri kockáztatni? Bár gondolom még nagyon fiatal vagy és nem veszed komolyan egyik fiút sem úgyhogy bárhogy döntesz mindenki túléli:-)
2009. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Szeretem a barátom, de nem eléggé, hogy nem-et mondjak a másiknak. De tudom, hogy két szék közül a földre fogok esni, de a döntésképtelenség megőrjít!:S Ha szakítanék tuti megbánnám.
2009. máj. 7. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 18 éves lány vagyok énis, én elmentem, bár nem neveztem "randinak". Meg akartak csókolni, ott jöttem rá,mennyire fontos nekem a barátom,mennyire szeretem, és sose csalnám meg. Én örülök, hogy akkor elmentem, kellenek ezek az élethelyzetek, hogy felismerjük mit veszithetünk. Én azt tanácsolnám, menj el, utána tudni fogod mi a helyes döntés, és ez még nem elitélendő.
2009. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el. Csak így tudod letisztázni magadban, hogy ki iránt mit érzel. Viszont tényleg ne feledkezz meg arról, hogy barátod van, ne kövesd el azt a hibát, hogy mindkettőt hülyíted. Szerintem úgy lenne tisztességes, ha elmondanád az új srácnak, hogy van barátod, de egy kicsit össze vagy zavarodva. Barátodnak is elkéne mondanod. Ha jól siekrül a randi nyilván lesz folytatása, sokáig úgysem tarthatod titokban. Ha mégse szimpi az új srác, és tuti nem lesz vele semmi, akkor egy bocsánat kéréssel egybekötve mondhatod el. Jobb, ha nem mástól tudja meg.
2009. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csatlakoznék az előttem szólókhoz. Menj el, és tisztázd az új sráccal, hogy van barátod, de bizonytalan vagy. mindent őszintén mondj el, azt is, h úgy érezted, ha nem mennél el, megbánnád.

ha a srác kitartó, és tényleg vele van jövőd, meg fogja érteni, nem fog sürgetni, és tisztességes marad veled.

a "randi" meg elég arra, h megtudd, valójában mit is érzel. ha továbbra is vonzz az új srác, megmondhatod a barátodnak, h kis időre van szükséged, és kérj időt mindkettejüktől (ne hozd szóba őket egymásnak)

sztem ennek már elégnek kell lennie ahhoz, h tudd, mit tegyél.

arra vigyázz, h maradj tisztességes a barátoddal és az új sráccal is!

lehet, h nem kell rögtön megmondanod a barátodnak, h van egy másik srác, de a másikkal mindenképp beszélj. (22/L)

2009. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!