Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedhetnék lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék lányokkal internete?

Figyelt kérdés

Társkeresők meg Facebook kilőve mert ott nincs az én korosztályom (14-15)A Valóságot meg azért ne mondjátok mert már túl régóta várok vkire akinek van vmi olyan tulajdonsága ami megfog. Ezért gondoltam hogy ha interneten ismerek meg vkit az jobban megismerem belsőleg és utána már könnyeb találni vmit ami miatt felkelltse az érdeklődésemet :)


Normális válaszokat pls :)


2011. nov. 5. 17:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ez az a kérdés ami előbb volt csak rossz témába tettem és valami kedves olvasó jelentette a moderátoroknak de javítottam :)
2011. nov. 5. 17:15
 2/11 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés csapda!
2011. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

"én korosztályom (14-15)"

"túl régóta várok"


ezt valahol benézted

2011. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Smartguy86 ***** válasza:

14-15... marha régóta várhatsz, ecsém :DDD


Egyem a szívedet! Nyugodjál meg, ülj le szépen. Kezdd el becsülni magadat, legyél határozott és érdekes! Utána majd lesz.

2011. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez akász nézet kérdése. De 1 év számomra sok . azaz igazság túl hamar volt barátnőm és tudom hogy egy kapcsolatnak milyen örömei vannak és hogy ha már nincsenek meg ezek az örömök akkor utána eléggé sz*r és 1 év így azért nem teljesen örömteli ...
2011. nov. 5. 17:19
 6/11 Smartguy86 ***** válasza:

Még önző is vagy. Annál jobb! Várhatsz még. A lányoknak most jön meg a rosszabbik eszük a te korodban, mind azt hiszi majd, hogy nálad jobbat érdemel. És talán úgy is van...


Tedd bele a lelked, meg mindent, és akkor lesz barátnőd. De amíg a sült galambot várod, addig csak Marok Marcsa marad.

2011. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Smartguy86-al mindig egyetértek!
2011. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm smartguy a válaszaidat de nem teljesen értek veled eggyet mert nem ismersz és nem tudod hogy próbálkozom-e néha vagy nem.. Csak annyit szerettem volna tudni hogy insterneten hol lehet ismerkedni nem azt hogy ez szerinted nem a legjobb módszer de azért köszönöm :)


Jöhetnek a többi válaszok

2011. nov. 5. 17:34
 9/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Azért nem írtam, hogy hol, mert nem érdemes azzal próbálkoznod. Tudod ki vannak az internetes társkeresőkön?

Lelkisérültek

Kidobott, magányos emberek

Kamugépek, akik a pénzedre pályáznak

Olyanok, akik csak az egojukat akarják felmérni abból, hány levelet kapnak egy nap

Olyanok, akiket meggyőztek a hülye haverjai, hogy ez kell neki, hogy megtalálja a szerelmet

Olyanok, akik még a seggükön is lusták megvakarni a kelést


Szóval szerintem neten egyedül a közösségi oldalakon lehet. DE! Az se jó ötlet. Ha valakivel meg is ismerkedsz ott, azonnal, de tényleg AZONNAL hívd el randira. Élőben derül ki, hogy ki milyen ember! Addig meg vagy lőve, akármilyen tutinak tűnik a csaj...

2011. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nah látod ez a válaszod teljesen hasznomra volt még előző 2-nél azt éreztem hogy kötözködni akarsz :D Úgyhogy köszi
2011. nov. 5. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!