Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyiket választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok? (jó vs rossz fiú)

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát várom, de ha valaki meleg és válaszolni szeretne azt is elfogadom :D . Lehet van benne egy kis kategória fail , de azért nem olyan vészes. Szóval. Megint adják a Lostot és gondoltam felteszem azt örök érvényű kézenfekvő kérdést ,hogy lányok- ti kit választanátok? Jack vagy Sawyer ?:D Magyarul a tényleges jófiú vagy a tipikus rosszfiú? Ezek minden előnyével és hátrányával?

2011. nov. 6. 13:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Ő ment meg egy csomó embert, az ő érdekeiket a sajátja elé helyezi stb."

Ez csupán annyit jelent, hogy ő a pozitív férfi karakter, de csak rá kell nézni, és látszik, hogy nem jófiú-t játszik, hanem a határozott rosszfiút, aki mindemellett vezetőként funkcionál. Mint vezető, pedig vicces lenne, ha nem helyezné a csoport érdekét a sajátja elé, mert akkor hamar ellhullanának. Tökéletes eyecandy csajoknak, de ettől még nem lesz jófiú.

2011. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ha így vesszük Patrick Duffy Chuck Norris Jackie Chan rendre jófiúkat játszik,magyarázzátok beléjük is hogy unalmasak,töketlenek ésatöbbi
2011. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Dehogynem ! Pont ezért jófiú . És akkor már inkább Boone vagy Sawyer az eyecandy :D Amúgy nem akarok veszekedni de ezt nem értem. Hiszen minden nőt lenyúltak előle (majdnem) - najó leginkább Kate-t mert túl tunya volt :D De mind1 te így látod én meg úgy , ez van :D
2011. nov. 6. 16:23
 14/20 A kérdező kommentje:

Ne merd Chuck Norrist beskatujázni!!! :@

Észnél vagy? Magadnál vagy? És ha már az ablakból figyel téged?:O

2011. nov. 6. 16:34
 15/20 anonim ***** válasza:

:D:D

Miatta mosolyog a Mona Lisa :D:D:D:

2011. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Inkább Jacket ,mert Sawyer nem jön be.

De a való életben a rossz fiúkhoz vonzódom inkább...sajnos.

2011. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is rosszfiú párti vagyok. A jófiúk engem átvertek. :D Pontosítva ők nem elég tökösek, hogy kimondják a dolgokat, így sunnyogva oldják meg a kellemetlen szituációkat. Egy rosszfiú simán pofátlanul megmondja, ha valami nem tetszik. Barátom is rosszifú, egy igazi kis köcsög tud lenni, beszólogat, meg minden, de ha ketten vagyunk akkor teljesen más, imád és ágyba hozza a reggelit, becéz, szeretget, bújik. Csak ha más is látja, akkor kemény alfahímnek "kell" lennie. :D váááh! Én imádom. Igazi FÉRFI!

20L

2011. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

utolsó!ha rosszfiúpárti vagy akkor minek jártál jófiúkkal is?

szóval a jelenlegi párod gyakran köcsög tud lenni máskor becézget szeretget ágyba hozza a reggelit? a te párod akkor nem is rosszfiú hanem egy köcsög aki néha köcsögül viselkedik néha nem.

egy igazi rosszfiú üt. mint Csipkés Zoltán mondta:"Há Mónika akiben van egy kis vér az megüti ezt a nőt..."

Mondjuk a legtöbb nőnek is addig jönnek be ezek az igazi rosszfiúk amíg mást ütnek,mikor már ők is kapnak egy átszállót onnantól már szemétládák...de csak onnantól

2011. nov. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ma 23:36

Barátommal rendszeresen bunyózunk. És akkor rendesen megüt. Meg én is őt. Mert mi ilyenek vagyunk. :D Gyanítom más csávó sírva futna anyucihoz, egy olyan kör után, amit mi szórakozásból űzünk. Különben nagy sérülés nincs, mielőtt azt gondolnád. Másokat meg nem bánt ok nélkül, minek tenné?

2011. nov. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
dehát írod hogy csak szórakozásból ütitek egymást.akkor ez nem is igazi bunyó hanem csak pankráció.viszont ha komolyak tényleg az ütésváltások és mégse tud egy lányt kiütni(nevesül Téged)hátakkor megnézném ki másnak is merne beszólogatni rajtad kívül
2011. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!