Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy depressziós lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy depressziós lánnyal komolyabb kapcsolatot kiépíteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon jól elvagyunk, kedveljük is egymást nagyon. Többször szoba került már hogy mi lenne ha öszejönnénk, de valahogy mindig visszalép, fél belekezdeni, többször érte már csalodás. Lehet rá esélyem, hogy egyszer talán közel enged magához, és le tudja küzdeni a élelmeit?


Válaszokat előre is köszönöm!


2010. okt. 22. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
igen,majd ehgyszer csak várd ki.
2010. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene kimondani, hogy összejöttetek? Legyél mellette mindig, próbáld felvidítani és célokat mutatni neki.
2010. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hasonló helyzet, csak én a másik oldalról vagyok, a depressziós lány... sztem a depresszióból is kigyógyulnék, ha összejönnénk végre a sráccal. de úgytűnik nem gondolja olyan komolyan, akkor már biztos fellépett volna határozottabban... :/
2010. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem. 4 évig voltam depressziós, és garantáltan hozzám se lehetett szólni... és semmit nem vettem komolyan, semmi nem érdekelt.

nem tudom mennyire depressziós a csaj, de ha tényleg orvosi értelemben az, akkor nem várj túl sokat tőle...

4 év alatt egyetlen pasim volt. 4 hónapig voltunk együtt, majd rájöttem hogy nem is szeretem, és szó nélkül leléptem. így visszagondolva elég rosszul tettem, és bánom rendesen :(

2010. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

20:21 vagyok... hehhe lehet jelent valamit ez a sok 4es? xD

most nézem így összeírva :D am 20/L vagyok

2010. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek



második válaszolonak köszönöm, sajnos anyira elvakitott a olog, hogy ez eszembe sem jutott, nem az számít, hogy mit mondunk, csak vele akarok lenni. Köszi:)


A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:01

lehet hogy jelent XD


Orvosi a probléma, Pszihiátere is megmondta neki hogy depressziós. azért egyelőre nem adom fel. többet jelent annél, hogy csak igy feladjam.

2010. okt. 22. 20:09
 7/10 anonim válasza:
egyik ismerősömmel ugyanez volt a szitu, és a pasi hatására, "kigyógyult" a depresszióból, szal sztem légy türelmes ;)
2010. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet! És valószínűleg neki nagyon is szüksége lenne rá. Csak legyél kitartó, és ahogyan az egyik előttem szóló mondta is, nem kell direkt módon "járni".

Egyébként tényleg biológiailag, orvosilag depressziós, tehát élete végéig gyógyszereket kell szednie, vagy pedig lelkileg? (sajnos nem tudtam jobban megfogalmazni, nemtom a szakkifejezéseket...:()

2010. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát ahogyan tudom, lelki ok a kiváltoja,de kap rá (sajnos nem tudom milyen) gyogyszert, amit kell rendszeresen szednie
2010. okt. 22. 22:55
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, az leszek
2010. okt. 22. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!