Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megváltozhat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megváltozhat egy nőcsábász fiu fiatalon? Még 1 komoly kapcsolata sem volt! és ha velem is csak játszik? Vagy mostmár tényleg szeretne komolyabb kapcsolatot? szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 12:24
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Ezt csak úgy derítheted ki, ha jársz vele, nem? Lehet is, meg nem is. Kérdezd meg tőle, hogy komolyan gondolja-e. Mindenki felnő egyszer, csak kérdés, hogy mikor. Lehet ő azért csapongott eddig, mert egyik lány mellett se találta a helyét. Ha te más vagy, akkor van rá esély, hogy megváltozik!
2011. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát igen! csak nem akarok ugy járni h összejövök vele behuz egy strigulát hogy én is megvoltam és 1 hét után szakitunk!!
2011. jún. 16. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak akkor derítheted ki ha jársz vele. Ha azt mondja hogy komolyan gondolja az még nem jelent semmit,tapasztalni kell.

Nekem van egy ismerősöm aki szintén nőcsábász,elég jóban vagyunk és azt mondta hogy ha találna olyan lányt aki nagyon felkelti az érdeklődését érte megváltozna, de csak úgy a semmiért nem fog új életet kezdni mert így "nőcsábászként" legalább tapasztalatokat szerez stb.

Ha látod a fiún hogy megváltozna és hogy érdekled akkor mindenképp megér egy próbát!

2011. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Járjál nyugodtan vele, huzzon szépen meg téged is.Ha ilyen srácok kellenek neked, akkor ezt is érdemled.
2011. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem: kutyából nem lesz szalonna. Sem fiatalon, sem idősebb korban.

2 lehetőséged van: vagy megszoksz vagy megszöksz.

A szeretet amúgy is azt jelenti, hogy elfogadod olyannak, amilyen, ha jó, jónak, ha rossz rossznak, ha nőcsábász, akkor nőcsábásznak, nem akarod megváltoztatni. Ha arról fantáziálsz, hogy milyen jó lenne, ha csak téged szeretne, akkor a lehetőségbe vagy szerelmes, nem a srácba. Ennyi.

2011. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a " strigulás " részt nem arra értetem h lefekszek vele hanem h engem is megkapott!! nehogy asziggye már h olyan jó pasi h mindenkit csak ugy megkaphat!!!
2011. jún. 16. 12:44
 7/8 A kérdező kommentje:

12:43-as :

lehet igazad van ,de ha már összejövök egy csávóval elvárom h ne csaljon meg fűvel-fával!!

2011. jún. 16. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve megismertem egy igazi nőcsábászt. Az előéletéről csak annyit tudtam, hogy a nőket elég rendesen csak arra használta. Sokáig tepert utánam, sokat beszélgettünk, és a végén összejöttem vele. Teljesen megváltozott. Ezt a barátai, szülei is mindig mondogatják, hogy jó hatással vagyok rá, mintha nem is ugyanaz az ember lenne. Szóval néha lehet kutyából is szalonna:), viszont ehhez is meg kell találnia a megfelelő személyt, akinél le tud ragadni, belé tud szeretni.


Egy biztos, ne add magad olyan könnyen. Kűzdjön meg érted.

2011. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!