Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz fiúk, hogy egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz fiúk, hogy egy szép lánynál kevésbé mertek kezdeményezni, mint egy csúnyábbnál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 03:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát előfordul.Vannak olyan lányok,akikre rá se mernék "úgy" gondolni mert tudom,hogy semmi esélyem se lenne.Akik meg tényleg csúnyák,azok értelemszerűen nem jönnek be.Szóval forever alone :D 20/F
2011. jan. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát van benne valami. fiuja válogatja.
2011. jan. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nálam ez inkább attol függ hogy milyen kapcsolatot szeretnék kialakitani ha csak futo kapcsolat akkor könnyen megy de ha komoly kapcsolat nah nálam ott jönnek el a problémák..
2011. jan. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igaz. egy nagyon szép lányhoz nem mennék oda, esetleg ha sokadik alkalommal látom és vannak jelek.
2011. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a nagyon szépet úgy értettem, hogy az a tipikus szépség aki mindenkinek tetszik és népszerű, nekem kicsit más az ízlésem.
2011. jan. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nagy csajozós faszi vagyok!!!Azoknál a nőknél vagyok megkukulva akik tényleg számomra nagyon nagyon nagyon odavág!!!(ez nem azt jelenti hogy bombázó a csaj hanem azt hogy valami olyat láttam meg benne amit tuti nem felejtek el)...
2011. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szép lánynál nem merek, csúnyánál nem akarok kezdeményezni.
2011. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem egál egyikné se tudok
2011. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez bizony így van, ha már csak egy kicsit is szebbnek tartom annál hogy esélyem legyen nála, már oda sem megyek, vagy legfeljebb alapból a sunyi csak barátkozós szöveget nyomom. Na jó bevallom igazából nem is megyek oda szép lányokhoz. Éshát nem is egy adonisz vagyok aki egy kétlábonjáró feromonbomba.
2011. jan. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szebb lány, tudja, hogy szép. Levonva a következtetést, tisztában van azzal, hogy jobbat is kaphat mint Te(semmi személyes, csak kell egy kezdeményező fiú). így válogatni is fog. :) A "csúnyább" lány tudja, hogy kevesen kezdeményeznek vele a külseje miatt, így megbecsüli azt amit ad az isten.
2012. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!