Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, mikor velem van úgy érzi magát, mintha egy hullaházban lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez mit jelent nálla?

Talán már nem szeret ?:(

Légyszi válaszoljatok, nagyon ideges vagyok! :'(

19L


2011. nov. 6. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
lol...hulla merev vagy v nincsenek erzeseid v nem tudom ez mi akar lenni
2011. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki, másképp nem mondana ilyet. Nem kellemes neki az az idő, amit veled tölt el. Ha ismételgeti ezt, hagyd ott. Lehet, hogy neki van elviselhetetlen természete.
2011. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Lehet a ruhád ha "goth-os vagy vagy rocker vagy valami ilyesmi" mindig fekete.
2011. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vagy elég laza, jó kedvű, humoros, beszédes. A mulya, komor, szótlan lányokat nem nagyon szeretik a fiúk.
2011. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy büdösnek talál.
2011. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ha nekem ezt mondaná a pasim, én tuti nem hagynám szó nélkül. számomra ez azt jelentené hogy nem szeret velem lenni...
2011. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer kiköpött az útra, és így szólt:

"tudod mennyit érsz te nekem? Mint az a köpés." Aztán eltaposta, és így szólt:

"Tudd mit? Még annyit se"

Utána még kibékültünk, de utána elváltunk.


Ne legyél ideges, inkább hagyd el.

Ha már nem szeret, nincs értelme, és ezerszer jobbat fogsz találni. Hát ki vagy Te hogy valaki ilyet merjen Neked mondani?

Olyan férfit válassz aki kedves hozzád, és a tenyerén hordoz, aki megérdemli a szeretetedet. Ne pazarold el az életed olyanokra, akik nem méltók rá.


A helyedben én elmennék a fodrászhoz, felöltöznék csinosan, kisminkelném magam, aztán elmennék szórakozni a barátnőimmel. Egy kis kikapcsolódás jót tesz.

A telefonodat pedig hagyd otthon! Semmi esetre se hívd fel ezt a fiút.

2011. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
pofozd fel azt a soviniszta f@szkalapot,megérdemli,hogy jól szétverd a hülye fejét! :-V
2012. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy sokad hazudsz
2012. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!