Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a legjobb helyek csajozásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb helyek csajozásra? Hogyan? Milyen szöveggel?

Figyelt kérdés

nincs, és nem is volt még barátnőm, sőt még nem is csókolóztam soha.. szeretnék valakit, és nem csak azért, mert a haverjaim cseszegetnek hogy "bezzeg neked még 1 barátnőd se volt" (bár részben ezért is), inkább azért, hogy megtudjam milyen az az érzés, mikor van valakim..

clubokra nem nagyon járok (mivel nincs kivel, egyedül meg nem jó)..


gondoltam még akár egy kori pályára, odamenni valami lányhoz (vagy a barátnőihez), hogy megtudnának-e tanítani, "mert én nagyon béna vagyok stb".. csak ez akkor lenne jó, ha viccesen, és nem szánalmasan bénázok..


valami más ötlet és teknika? légyszi.. akár clubban is.. mit csináljak? táncoljak oda 1 lányhoz és tovább? és ha sötétbe bejön, de világosba már nem?


2010. jan. 20. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Diszkóóóóó , Bebaszva , Jó a csöcsöd kö kóla? .....
2010. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
A szöveged formáld a hely, a lány személyiségéhez. Ennyi.
2010. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Előző kommentelőt sz_rd le:D Szerintem ez a koris aranyos:) Vagy ismerkedj neten, bár ott sok a hülye, de az életben is:D Vagy járj el sportolni,kül szakkörökre ott is ismerkedhetsz lányokkal. Nem kell kifejezetten "csajozós duma" attól a lányok csak rosszul vannak. Legyél inkább őszinte, vicces:) De ne görcsölj rá az nem jó, bár valaki kifejezetten a félénk fiúkat csípi;) Sok sikert!
2010. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Boccs megint én vagyok, ne az előző kommentet, hanem az elsőt sz_rd
2010. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
első vagyok harmadik kab_be a fas_zom xD
2010. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"Szia! Régóta figyelsz?" :DXD
2010. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Városok azon helyei ahol sok a prostituált. Múlt héten autóval el is vittem egy francia nyelvleckére egy lányt. Kedves és aranyos volt. Igaz, hogy fizetnem kellett a szolgáltatásért, de ez már igazán nem oszt nem szoroz.
2010. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

"és ha sötétbe bejön, de világosba már nem?"


Először ezen felnevettem, de aztán rájöttem, hogy már én is jártam így. Csakhogy világosban már csak másnap reggel láttam :S Hát, hálát adtam az égnek, hogy nem vagyok olyan vehemens...

2010. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kávézó, sütizel és odafordulsza lányhoz "kő süti széle?"
2010. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

hát ez jó volt !!!!!!!!!!

Rátérve a lényeger : a suliból spécizz ki ez csajt és kérdezd meg tőle hogy mely tantárgyak nem mennek neki és hga az a tantárgy neked jóól megy ami neki nem akkor mondjuk maradj benn a sulioban és segíts neki utána már elmehettek parkokba tanuli, sétálni ., és utána már magától értetődiok.

A szöveg meg mindig csak ami jön . 8 de azért ne a jó a csöcsöd kő kóla . :) )

2010. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!