Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csók már megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók már megcsalásnak számít? (bűntudat)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat. Már másfél éve együtt vagyunk és igazából ő az első kapcsolatom. De valamiért... egyszerűen a kíváncsiság miatt valahogy tudni szerettem volna hogy milyen mással csókolózni:( és csak egy csók volt egy másik fiúval...de szörnyű bűntudatom van...egy hete történt... elmondjam a barátomnak?
2011. nov. 6. 19:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igen, elég durván elárultad szegény barátod. Mondd el neki, mert csak felemésztene a bűntudat, ha nagyon nagy a szerelem, talán megbocsát, és együtt túlteszitek magatokat rajta :S Sok sikert kívánok, és hogy egy életre megtanuld a leckét!

23/N

2011. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Mért te szakítanál a pasiddal ha ledugta volna a nyelvét egy másik csaj torkán?
2011. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Igen! Annak számít!

Velem megcsinálták mocskos sz.r érzés!

De én is hülye voltam nem törődtem vele annyit amennyit megérdemelt volna ezt belátom...

Nekem azonnal odajött és elmondta ami "javított" a helyzeten. Egy hétig nem beszéltünk emésztettem a dolgot utána megbeszéltük és most is együtt vagyunk. Hozzáteszem ezt nagyon sokan nem nyelnék le és sokan szó nélkül elküldték volna. De nagyon szeretem és nem akartam emiatt végezni a dologgal + régóta együtt vagyunk ilyen bénaság miatt meg nem lett volna sok értelme véget vetni, higgadtan, nyugodtan kellett dönteni.

Mond el neki ha tényleg szívből szeret egy idő után lenyeli ha nem akkor lehet nem is volt olyan mély az a kapcsolat... Kellemetlen időszakod lesz de át kell esni rajta. Hajrá! :)

2011. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 józanparasztiész válasza:
0%
Jézusom. ezért lelotyozni valakit!!! Ti nem vagytok eszeteknél. Ti hol laktok?? Komolyan kérdezem. Egyszerűen nem hiszem el, hogy veletek nem történt már valami hasonló. Egy icipici késztetés sem arra, hogy milyen lenne ha .... Szerintem mindannyian hazudtok. Lehet, hogy nem nekünk de magatoknak biztos. Visszatérve a kérdezőre. Igen ez már megcsalás. Én is így gondolom. És velem is történt már ilyen. Nem mondtam el. Nagyon sokáig bűntudatom volt. Még most is van. DE tudom, hogy ha elmondtam volna a párom ehagyott volna. Büszkeségből. És így mind a ketten boldogtalanok lettünk volna. Ez kb. 5 éve történt, azóta sem tettem ilyet, tanultam belőle. Remélem Te is fogsz. Kérlek értesíts, hogy döntöttél.
2011. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Hát igen. Egyik ribanc megvédi a másikat. Büszke lehetsz magadra, hogy hazugságra építettél egy kapcsolatot. Gondolom fordított esetben már rég kib.sztad volna a balhét, de ugye más szemében a szálkát is, a sajátodban meg a gerendát sem.

Nyilván te tudod, hogy ki hazudik. Érdekes, hogy pasi létemre, még tartom valamire a csókot és nem smárolom le az összes, velem szembe jövő csajt. Aki pedig egy kapcsolatban késztetést érez, hogy mással smároljon, vagy dugjon, az ne keserítse meg a másik életét, hanem hagyja ott, hogy találjon egy normálisabbat.

2011. nov. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont 02:53!
2011. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Üdvözlöm a népet:) elmondtam neki minél hamarabb;) és kiderült hogy a férfi fajta sem tökéletes ugyanis ő is megtette egy másik lánnyal:) erről ennyit:) de mellesleg eggyütt vagyunk:) oláoláéraaa
2012. júl. 19. 11:06
 18/18 rollyka5 válasza:
Az komoly azért g*ci ő biztos nem mondta volna el magától szerintem xD...
2014. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!