Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek csajok? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek csajok? Teljesen el vagyok keseredve többi lent

Figyelt kérdés
teljesen el vagyok keseredve szeretet hiányos vagyok 1 éve nincs barátnöm már majdnem ön gyilkos lettem :/ :(( probálkozok a csajoknál de mindig van valami kifogás :'(nem tudom mi marhára elegem van már az életböl mit tegyek hogy legyen már nem tudom pest környékén lakom elgem van nagyon nem azért probálkzok a csajoknál soha mert a sex miatt vagy h ki akarnám használni meg értö vagyok mindig segitek ha tudok akit szeretek azért mindent oda adok romantikus is vagyok nem csak a sex miatt (csomo haveroma lebszéltem eröl meg kérdeztem hova viszed barátnödet szorakozni és az volt rá a válasz hogy sehova) csak sex ennyi semmi romantika én nem ijen vagyok és akit szeretek azért bármit meg teszek de én már nem tom mi van teljesen el vagyok keseredve 15/F :'( :'(
2011. nov. 6. 21:58
 1/6 anonim válasza:

Ne keseredj el, majd lesz valaki:)

legyél türelmes és meglátod h lesz valaki aki szeret és ő is mindent megadna érted.

2011. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg írni, utána felejtsd el ezt az emós hozzáállást, majd lendületből tanulj meg pozitívabban gondolkodni. Utána jobb lesz, hidd el.
2011. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már gondolkodtam elég sokat kurv*ra elegem van :'( kurv*ra szeretet hiányom van :'(
2011. nov. 6. 22:17
 4/6 anonim válasza:
állj mindenhez pozitívan.. mert ha azt mondogatod h úgyse sikerül ez meg az akkor tényleg nemfog. kitartáás:)
2011. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már 1 éve azt mondogatom h fog ugy is fog sikerülni de semmi nem jön össze elegem van már :( most fáradtam bele ebbe a pozitiv dologba
2011. nov. 7. 17:11
 6/6 anonim válasza:

még bőven van időd.. 15vagy nemkell bedepizni.

tudom milyen szar énis 15vagyok és nagyon sokáig depiztem egy fiú miatt, de énse adtam fel. Lehet h most nekemse a legjobb de ezeket túl lehet élni:)

2011. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!