Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagynátok a fenébe, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynátok a fenébe, vagy megértenétek őt?

Figyelt kérdés

Van 1 srác az életemben, 25 éves, én pedig 20. Túl vagyunk már mind a ketten rossz kapcsolatokon, ezért óvatosabbak vagyunk, vagyis akartunk lenni. Elkezdtünk találkozgatni körülbelül 1 hónapja, sétálgattunk meg ilyesmi, aztán egyszer bejött hozzánk. Megtörtént minden, később a szüleimnek is bemutattam, jár ide szinte minden nap. Engem is hívott már hozzájuk, de én még nem voltam.

A lényeg, hogy mondta az elején, hogy nem akar elsietni semmit, nem akar beleugrani 1 kapcsolatban, én ezt elfogadtam, mert szeretném ezt a srácot, de nem gondoltam, hogy ennyit kell rá várnom. Most úgy áll a helyzet, hogy tulajdonképpen tök olyan, mintha együtt lennénk, 1 pár, de mégsem vagyunk együtt. Ma felhoztam neki, hogy szeretném, ha komolyabb lenne, mármint konkrétan ha a barátomnak mondhatnám, de azt mondta, hogy még nem akarja. Ez durván lehúzott, és nemtudom várjak e még rá. Végülis csak 1 hónapja ismerkedünk, meg az elején kijelentette, hogy így lesz, de nekem már fura. Mintha félne az elkötelezettségtől, vagy nem is tudom. Ti mit tennétek? Várnátok? Ha valamit kihagytam, majd írok még :)


2011. nov. 6. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem valóban csak fél az elkötelezettségtől, várj türelmesen.

és ha megint akarna bármi komolyat (szex) akkor mond meg hogy az a legutóbbi az csak úgy megesett és kapcsolaton kívül nem szokásod ezt csinálni, ha kellesz neki veled lesz. ha csak szexet akar lelép :)

szerintem ez jó ötlet, állitsd döntés elé

2011. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne pazarold az idődet és keress mást magadnak ,mert te csak a sexre kellesz vagy valami másért...
2011. nov. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah igen az igazsághoz hozzátartozik, hogy a szexet mindig én kezdeményezem, már többször is lefeküdtünk (1. válaszolónak írnám :) ) és én mindennap akarnám, ő meg nem, és szerintem ez 1 kisebbfajta feszültséget okoz kettőnk között. Azt mondta ő akkor szereti igazán, ha szereti a lányt, mondjuk ezzel én is így vagyok, de vele is szeretem, én kedvelem őt nagyon. Azt mondta nála is alakulnak érzelmek, de meddig várjak még? :S
2011. nov. 7. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!