Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol beszélgethetnék illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol beszélgethetnék illetve ismerkedhetnék 14-16 éves lányokkal az interneten?

Figyelt kérdés
Nem mindenképp barátnőt keresek elég lenne egy barát is akivel beszélgethetek...
2011. máj. 7. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?? Én 16 és itt vagyok! :D

Amúgy gondolom ilyen chat.hu-n, meg az omeglén lehet külföldiekkel is.

16/l

2011. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
2011. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 15 éves lány vagyok, és én is szívesen ismekednék, csak úgy "tökmindegy mi lesz" alapon is. Amúgy nem szeretem a netes ismerkedős izéket, úgyhogy leginkább élőben szoktam, de írhatsz, ha szeretnél :)
2011. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Ilyen chates oldalakat próbáltam de egyikse nagyon jött be de ha privátba adsz MSN-t beszélgethetnénk :)
2011. máj. 7. 19:25
 5/9 anonim válasza:

,;;;;;,

;;;;;;;;;

;;;;'''''';

;;C /))))\

/'`;| (((((((|

( (_|( |))))))

,( \ \(((((((|

( \ `._)))))))),_

| \ \`\`""""' |)

)\ `\ ) \_____/_|

| \ `\' _.,-' |

| \ \.,-' _./ |

| \ _.-'' | ;

\___\__.-' ; )

|----| _.--,;' ;

,' , | ( __.,-'

| ,' ,' `""'' `.

| ; )

`, ( )

| ( ,'

| | (

| | |

| | |

| |___________|

| | | |

2011. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék beleszólni, de élőben tényleg jobban, és több sikerrel lehet ismerkedni.Amúgy én is az előttem szólók által ajánlott oldalakat tudnám mondani..
2011. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hümi ***** válasza:

itt, vagy a szeretett facebookon -.- :D

De élőbe tényleg jobb, állj fel,menj ki és lásd meg hogy mennyi lehetőség is van :D

2011. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én HOTDOG-on szoktam, de tényleg a legjobb az, ha elmész sétálni, boltban, buszon ismerkedsz.
2011. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A Facebook-ot nem támogatom HotDog nem jött be és utcán eddig barátokkal csajoztam de már nincs nagyon kivel igy kellet ehez a drasztikus módszerhez fordulnom :(
2011. máj. 8. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!