Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem msáfél év után, mondván, hogy miattam szakítunk, mert nem tudja megadni azt, amit igényelnék! Ez igaz lehet, vagy kamu szöveg?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kicsit elhanyagolt, pedig minden rendben volt köztünk, nagyon szeretem és éreztem, hogy ő is engem, mondta és mutatta is rendszeresen, figyelmes és kedves volt.. Most azt mondja hogy nagyon fáj neki, de nem tudja garantálni, hogy mindig ugyanúgy törődjön velem és hosszútávon jobb lesz nekem ha most szakítunk.. Ezt mire véljem, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy lehet valaki ilyen mártírkodó..
2011. nov. 7. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én dettó ezért nem jöttem össze egy sráccal.Tudom magamról hogy nem vagyok túlzottan ilyen romantikus, és nem 100%hogy meg tudtam volna állni hogy ne flörtöljek egy pasival sem.Emellett cigis,,motoros, néha alkeszos, vad természetem van...hiába szeretem őt, nem fogom magambabolondítani, aztán emg hagyni csalódani bennem.Inkább letisztáztam vele ezt, hogy nem tudnák neki olyan dolgokat megadni amikre szüksége lenne.
2011. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
rossz duma :S
2011. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LadyLee ***** válasza:

ÁÁÁÁ, ez egy nagyon szar duma.


Nem kell bedőlni - a srác szimplán csak nem szerelmes.

2011. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bűn rossz szöveg... Semmi fantázia nem szorult belé, ez szánalmas... Valszeg elunt téged. Ennyi. Sajnálom! :(
2011. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!