Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka a viselkedésének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka a viselkedésének?

Figyelt kérdés

Elmondom mi történt!Hónapok óta szemez egy fiú velem,az elején nagyon laza volt,bár lehajtott fejjel közeledett hozzám.Többször elment mellettem,mikor közel vagyunk egymáshoz,akkor általában nem néz rám. A barátai szoktak figyelni,hogy mit csinálok néha.Most már egyre idegesebb,ha meglát.Nem szeret???Miért idegesítem fel??Mikor ránézek,akkor ő süti le a szemét vagy fordul el hamarabb.Viszont olyan is szokott lenni,hogy hosszan bámul engem,de akkor ha visszanézek rá,akkor meg mondjuk én fordulok el,de ő még mindig néz.Nem tudom,miért lehet az,hogy titokban szokott nézni,mert érzem,hogy néz valaki,odafordulok és ő az,de utána úgy csinálja,mintha nem történt volna semmi.Tátott szájjal is szokott bámulni,néha meg hunyorítva.


Nem tűnik félénknek.Mi legyen?Tetszem enki?Biztos,hogy érdeklem??


2011. nov. 7. 18:20
 1/1 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Sztem próbálj meg haverkodni vele, egy idő után úgyis elmondja ha többet akar.
2011. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!