Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted mi az oka a tanár...

Szerinted mi az oka a tanár viselkedésének?

Figyelt kérdés

15/L vagyok, van egy tanárom, akinek a kedvence vagyok, mindig engem szólít, tőlem kér mindent, mosolyog ha meglát, előre köszön...szerintem azért mert csak én figyelek rá órán és én már régebb óta ismerem, de alig, csak néhányszor találkoztunk, mielőtt a tanárom lett. Annyit tudtam róla, hogy mi a keresztneve és kész. Meg ő az enyémet.

Az lenne a kérdésem, hogy miért csinálja ezt:

Múltkor is mikor mentünk be a terembe, rám nézett és követett a szemével, míg be nem értem a terembe, én meg azt néztem hogy ő miért néz, majd nem bírtam tovább és elnevettem magam.

Ma meg ugyan ez, véletlenül bent felejtettem a teremben a tornazsákom, az ajtóból visszafutottam érte, de még a többiek se értek ki, és mikor jönnék ki, pont jön velem szembe és néz rám, de nem szól semmit, csak néz és nem hagyja abba, végig követ a szemével míg én el nem nézek. Csak azért nem nézek el, mert mikor rámnéz, nem bírom ki, és próbálom visszafojtani a röhögést. Ma is majdnem megkérdeztem hogy mivan??? miért néz ennyire?

Ezt minden alkalommal eljátsza, mikor szembe találkozunk a teremben. Amúgy csak velem csinálja ezt.

Ő 26/F.

Szerintetek?

Köszi

(néha már egy kicsit idegesít ezzel, de próbálom kibírni nevetés nélkül, mert annyira vicces, hogy másodperceken keresztül követ egy kék szempár xD)


2011. máj. 28. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt már tegnap kiírtad...
2011. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, hát csakis az lehet, hogy szerelmes beléd, mert olyan szép és okos vagy, szebb és okosabb, mint bárki más a sulidban.


Na, remélhetôleg ezt akartad hallani és holnap már nem írod ki ugyanazt.

2011. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dehogy akartam ezt hallani, ez undorító! Megmondtam hogy én ezt nem akarom, csak kicsit feltűnő ez a viselkedés!

Azért írtam ki még 1x mert ha olyan kérdést írok ki, amire alig kapok választ azt még 1x kirakom, hátha többen segítenek!

2011. máj. 28. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!