Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, ez egy bonyolultabb dolog, kérlek ne írjatok rögtön megrovó válaszokat. Köszönöm előre is. Szóval miért van ez, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem már 9 hónapja.(igen, sok idő, nem léptél túl-hülye vagy? gyökér) Nagyon szerelmes volt belém, és én is belé, bár talán nem mutattam ki akkor, mennyire szeretem. Első szerelem volt, majd meghaltunk egymásért. Sok komoly gond azonban felmerült a kapcsolatunkban, ahol kiderült 1-2 olyan dolog, amit addig nem tudtunk egymásról. Én hisztis , aggódó lettem, (kb 1 hónapon át) , ő pedig nem kommunikált velem normálisan. Sokat szenvedtünk a végén, és egyszer nagyon összevesztünk. Rettenetesen megbántottam, és utána nem érezte, hogy szerelmes lenne. Azt mondta, kiszeretett belőlem. Szakított. Én akkor még ugyanúgy szerettem, sőt..Még most sem tudok túllépni. Annyira szeretnék vele járni, és a maximumot nyújtani számára. Nemrég találkoztam vele, és azt mondta, hogy bár nagyon tetszem neki, fél, hogy újra ez lenne, és nem akarja újra. Meg ugye már nem szerelmes.

De mégis hogy lehet az, hogy valaki az első szerelmét, akit tényleg nagyon szeret, semmibe tudja venni néhány hónappal később? Ha nagyon szeretett, vajon már közömbös vagyok teljesen a számára? Rossz, hogy nem tudok túllépni, hogy iszonyatosan hiányzik. Mit tegyek? Nem érhetném el valahogy, hogy újra engem akarjon?

17/L és a volt barátom 16/F (nincs barátnője)



2011. nov. 7. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Te hibáztál, így csak rajtad múlik, hogy meghúnyszodsz-e. ...és ha igen, akkor ahhoz kellő mértékben-e, hogy érezze a megbánásod, de ne érezze úgy, hogy megalázod magad.


Hajrá.

2011. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vicuska87 ***** válasza:

Felesleges elérni, hogy újra téged akarjon!


Biztosan neked mást rendelt a sors, vagy ha mégis őt, akkor majd spontán létrejön ez a kapcsolat még egyszer vagy későbbi időkben valamikor!


Tereld el a figyelmed, bulizz, tanulj, gondolkodj a jövődön, milyen felsőfokú oktatásban szeretnél jelentkezni, milyen céljaid vannak az életben!

2011. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

100% hogy nm is volt annyira szerelmes beléd.Attól h jól éreztétek magatokat együtt,meg szeretet hiányosak voltatok ezért jó volt vkihez hozzábújni,kimondani h szeretlek,de ez nm bizonyíték arra h tényeg szerelmes volt beléd.Amugy egy 16 éves fiú lehet akármilyen érett stb, akkor is csak 16 éves.Élni akar,tapasztalni,nm pedig elköteleződni.PErsze könnyebb azt mondani h szerettelek,csak kiszerettem belőled, de most gondold végig.Te egy hiba miatt kiszeretsz "életed szerelméből"? Dehogyis.Akkorát azért nm hibázhattál.KAmu duma,amihez a pasik nagyon is értenek.NE legyél naív!!!

18/L

2011. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Án 5éven át voltam szerelmes az első bnőmbe.. (4évembe tellt mire bevallottam, akkor voltam 8-os. :P)

A lényeg hogy egy pillanat alatt beleszerettem, viszont 2 nap elég volt hogy kiszeressek belőle. Addigra másmilyen volt, mint a régi "önmaga" beképzeltebb, stb. és nagyon megutáltam, még mindig szépnek tartom, meghát ő volt az 1. de ha fizetnének se járnék vele, nagyon undorítónak tartom, ahogy viselkedik.

2011. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző voltam, bocsi a helyesírási hibákért, nem olvastam vissza, mit írok.
2011. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18.31-es válaszoló, éppen ez az, ami nagyon dühít, és ami miatt kicsit megromlott az egészségem azóta. A barátnőim is ezt mondják, kivéve a legjobbat, aki személyesen is ismeri őt. Nagyon zavaros elméjű, de tényleg szeretett. (most had ne kelljen bizonygatnom) Tudom, hogy itt is írt ki kérdéseket, hogy hogy lehet, hogy ennyire gyorsan elmúlik a szerelem valaki iránt, meg hogy ilyen lehetséges-e egyáltalán, mikor iszonyatosan szeretett stb.. Persze ez még mind nem jelent semmit. Éreztem,(tudtam), hogy nagyon szerelmes. Akkor nem szenvedett volna mindig a hiányomtól.
2011. nov. 7. 18:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) J. Viktor neked is. Körülbelül valami hasonló történhetett vele is biztos, azzal a különbséggel, hogy ő nem utált meg. Szeretni szeret, csak a szerelme múlt el. Gondolom azért, mert nem ilyennek képzelte a kapcsolatunkat.
2011. nov. 7. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel tinik vagytok, szélsőségesen változhat az érzelmetek (és ez természetes). Könnyen elképzelhető hogy igazán szerelmes volt beléd, de kiszeretett belőled. Evvel nincs is semmi gond.
2011. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

18:31-es vagyok.

Még annyit hozzáfűznék ,hogy sajnos ilyen korban a fiúk gyakran összekeverik a szerelmet a fellángolással.Egy szerelem nm tud hamar elmulni,ezt te is tudod,tapasztalod.Míg egy fellángolás is lehet erős,mindent elsöprő,de közben múlandó..Sztem itt is ez volt a helyzet a fiú részéről.Csak fellángolás volt.

2011. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm . :)

Hát nem tudom, 1 évig voltunk együtt. DE nekem szörnyen hiányzik...

2011. nov. 7. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!