Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? :S (értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? :S (értelmes válaszokat please )

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, nem volt még barátnőm.

Kívülről nem vagyok annyira szép de szerintem ronda se , olyan átlagos. Nem merek nagyon próbálkozni mert félek hogy pofára esek , szóval nincs sok önbizalmam ,nem járok bulizós helyekre nagyon inkább csak kocsmába a haverokkal.

Nem vagyok bunkó , inkább odafigyelő , kedves , tisztelettudó. Már nagyon hiányzik , hogy valaki szeressen, szerethessek. Segítsetek please :S


2011. okt. 10. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"nem merek nagyon próbálkozni mert félek hogy pofára esek "

És akkor mi van? Összedől a világ? Ha nemet kapsz,tovább lépsz,ennyi.Komolyan nem értem a pasikat,mit kell ettől parázni.Legyen már egy kis önbizalmad,bakker ! :)

2011. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ezzel ugyan nem nagyon vagy kisegítve, de nem vagy egyedül a problémáddal, ezt a kérdést akár én is írhattam volna, teljesen ugyanez a problémám. A bibi csupán annyi, hogy én már 21 vagyok. Gyere, sírjunk együtt :-P
2011. okt. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

dejavu.

19f

2011. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Alapítsatok egy klubbot :)

De most komolyan, fiúk! Pöppet vegyétek lazábban az életet..

2011. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Elég baj, ha tőlünk vársz segítséget.

Segíts magadon és Isten is megsegít! Ahogy a mondás is tartja!

Úgy gondolom első körben önmagadban kéne rendet rakni. Ha saját magaddal nem vagy tisztában vagy nem tudod önmagadat olyannak elfogadni amilyen vagy,akkor hogy várhatod el másoktól elfogadjanak?

Popper Péter: Belső utakon című könyvét tudnám ajánlani tanulmányozásra.

Vagy egy önismereti tréningen való részvételt.

Aztán szép fokozatosan jön a többi is magától. Ezek után már csak türelem és kitartás kérdése.

2011. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mivel nem jártam el eddig se ilyen bulizós helyekre ezért maradtak a közvetlen ismerőseim: osztálytársak , suliba a lányok stb... , viszont ha a suliba kérdezek meg egy lányt és elutasít akkor 1.rajtam fog röhögni mindenki , 2.mit fognak gondolni az ismerőseim :SSS
2011. okt. 10. 09:48
 7/19 Jubilee ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak! Néha muszáj önzőnek lenni, és hidd el, nem jó a túlzott megfelelni akarás! Az embert érhetik elutasítások, persze, ha próbál ismerkedni. De ha meg sem próbálod, mert ettől görcsölsz, akkor nagyon nehezen fogsz társat találni! Hidd el, a nők szeretik az olyan férfiakat, akik kedvesek, tisztelettudóak! Aki mer, az nyer! Szedd össze a bátorságod, és ismerkedj, akár az iskolában is! Sok sikert! (31N)
2011. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Na és ha kinevetnek? Meddig nevetnek? 2 napig.És amúgy is általában az röhög a legjobban aki gyáva,irigy.Szal ilyen emberek véleménye ne izgasson.
2011. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"És akkor mi van? Összedől a világ? Ha nemet kapsz,tovább lépsz,ennyi.Komolyan nem értem a pasikat,mit kell ettől parázni.Legyen már egy kis önbizalmad,bakker ! :)"


Az a helyzet, hogy ezt baromi könnyű mondani, valaki olyannak, akinek sosem volt kisebbségi komplexusa, akit soha, vagy viszonylag ritkán aláztak meg olyan dolgokért, amikről nem tehet, például alacsony magasság. Ha egy kicsit is át tudnád érezni, hogy milyen lenézve lenni, csak azért, mert más vagy, mert nem vagy kigyúrt, mert mered használni a fejed, mert jó jegyeid vannak, akkor megértenéd a problémát. És kezdeményezzünk! Jó, hogyan menjek oda, egy lányhoz, amikor lassan húsz éve azt látom, hogy engem levegőbe sem vesznek, mert nem vagyok magas és izmos, és nincsen rámenős, "gyere cica, itt van apuci" című dumám? A drága hölgyek pedig azokat részesítették előnyben, akik éveken át megaláztak, sőt még asszisztáltak is a szenvedésemhez! Szóval legyünk bátrak? Hát köszi!

Félreértés ne essék, nem vagyok egy ronda hapsi, csak az alkatom nem való, a fiatalok agresszív, testi erőre alapuló világába, 170 cm vagyok 52 kilóval, kifejezetten jóképű vagyok, viszont vagy 4 évvel fiatalabbnak látszom a koromnál. Az ország talán legnehezebb egyetemi szakjára járok, tehát még azt sem lehet mondani, hogy hülye lennék. Az emberekkel igyekszem, kedves, udvarias segítőkész lenni. De ez nektek lányoknak nem igazán elég, nektek VÉDELEM kell.... PFFFF kitől? Én érzelmi biztonságot tudok nyújtani, később pedig majd anyagit is. Egy tipikus izomkolosszus alfahím mit tud? Belekötni fűbe-fába, adósságot csinálni, megcsalni, elárulni... De nektek ők kellenek, mi meg kapjuk a bunkóbnál bunkóbb elutasításokat: "Bocsi zavarhatlak egy pillanatra?" "Hát te biztos nem!"...

2011. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát én 175cm , 90kg vagyok. Azért tanulok , hogy a későbbiekben mindent megtudjak adni a családomnak , amit én nem kaphattam meg.Soha nem csalnám meg a barátnőmet, mindig ott lennék mellette ha szüksége van rá. Persze a mostani lányoknak a kigyúrt szépfiúk kellenek akik semmire se viszik az életben.
2011. okt. 10. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!