Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak hogy mit szeretek benne?

Figyelt kérdés
Hogy fogalmazzam meg hogy romantikus legyen és elolvadjon tőle? Azt szeretném hogy tudja hogy nagyon szeretem és hogy hosszútávú kapcsolatot szeretnék vele. Mert az a helyzet hogy a lány nincs tisztában az érzéseivel egyszer azt mondja hogy imád egyszer meg hogy nem tudja meg hogy nem szerelmes és ha írok neki egy levelet hogy én mit érzek iránta akkor könnyebb lesz neki az érzéseit tisztázni.(3 hónapja lépett ki egy hosszú kapcsolatból és nem nagyon bízik a férfiakban de érzem hogy szeret)normális válaszokat légyszi. Köszi.
2011. nov. 7. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Dobd be a sütőbe a csajt, és olvaszd meg.
2011. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Tudod nagyon szeretlek és én ezt őszintén érzem, te egy olyan lány vagy akivel hosszú távon is látok jövőt. Nagyon szeretlek." kb ilyesmit tudok elképzelni.
2011. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 atilis ***** válasza:
Szerintem hazudj neki.
2011. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!