Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igy elméletileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igy elméletileg jó lenne összeszedni egy lányt?

Figyelt kérdés

Mondjuk tegyük fel buliban vagyok és megtetszik egy lány és oda mennék köszönnék neki és megpróbálom felkérni táncolni,persze ha nem utasít vissza.Megkérdezném töle ,hogy hogy hívják majd egy kis idő után meghívnám egy italra(de ne azt gondoljátok,hogy le akarom részegíteni).

Valamint meg kérdezném töle,hogy milyen sürün jár ide,hogy ez-e a kedvenc helye,meg kikkel szokott idejárni .Megbókolnék neki pl.:(nagyon csinos vagy,jól tetted,hogy nem sminkelted ki magad,nagyon szép lány vagy..)Ha egyedül van vagy barátnője/barátnői nem tudják haza kisérni ,akkor én haza kísérném ha nincs ellenvetése és ,hogy ne legyen"kuka"az út felidézném neki,hogy milyen jó volt a buli.Majd elkérném a telefonszámát és búcsúzás képen elköszönnék tőle.Majd pár nap múlva elhívnám randira mondjuk egy térre.Csak nem tudom ,hogy ilyen esetben ,hogy kezdeményezzek beszélgetést,mert számomra lehet ,hogy bejön a csaj ,de nem tudom,hogy beszélgessek vele úgymint egy barát vagy egy udvarló?Elnézést ha sokat írtam és nagyon köszönöm,ha elolvassátok,de annak őrülnék ha kiegészítenétek engem valamint kijavítanátok.Ja és köszönöm a válaszokat előre is.


2011. nov. 7. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia én vagyok a buliból xy. arra gondoltam összefuthatnánk x időben y helyen.
2011. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

oké de 2 hiba van benne.

- ne hívd meg piára: ha bejössz neki pia nélkül is bele megy, ha nem akkor vehetsz neki akárhány piát, nem fogod érdekelni, jól kihasznált.

-ne bókolj neki: tapasztalataim szerint nem szeretik (lehet lehurrogni, tényleg így van)

2011. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok persze kicsit cifrázhatod....!!!!
2011. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elméletileg jó. van aki szerint úgy kell közelíteni felé, mint egy barát, de az ellenkezője is igaz lehet. azért próbáld meg megfognia a kezét, véletlenül hozzáérni, és spontán beszélgetni vele.
2011. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dickson válasza:
kérdezd meg a nevét, mond meg neki hogy majd lájkolod a fészen, ez tuti siker.
2011. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy nem alkoholos italra gondoltam.
2011. nov. 7. 20:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó.Csak ne nyomulj, meg látszódjon rajtad, hogy komolyan gondolod...:)


Az utolsó hozzászóláshoz, csak annyit, hogy én azt a srácot nem venném annyira komolyan.Nem kötözködésként, csak vélemény.:)

2011. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 atilis ***** válasza:

1. Szerintem te még életedben nem találkoztál lánnyal, és barátnőd sem volt.

2. Amit ilyen alapossággal eltervezel, abból tuti, hogy nem lesz semmi, mert vagy ezer dolog közbe jöhet.

3. Spontánnak kell lenni.

4. Amúgy meg sok sikert.

2011. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor sikerül. Ha nem, akkor nem. Ilyen egyszerű.
2011. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehet,hogy nem egy egy "macsó" terv,de most igy jobb igy elöre gondolni témákat,persze az adott szituációban jönni fog magától is.

2011. nov. 7. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!