Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, hogy zavar a tudat, hogy a barátom előtt fog vetkőzni egy csaj?

Figyelt kérdés
A barátom ma este megy az egyik haverjának a legénybúcsújára, ahol egy "hivatásos" csaj fog vetkőzni meg táncolni "de semmi mást". Én elhiszem, hogy nem fog vele lefeküdni, de akkor is nagyon zavar a tudat, hogy nézni fogja. Persze előtte nem mutattam ki, de egész nap legszívesebben elbőgném magam. Talán túlságosan féltékeny típus vagyok? :S
2009. aug. 14. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Engem is zavarna ha a csajom meztelen pasikat bámulna...
2009. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem, én is rendkívül féltékeny lennék..nem tudom, ő mit szólna, ha neked vetkőzne egy srác és te bámulnád csorgó nyállal..
2009. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Túl dramatizálod. Ha megakarna csalni akkor azt máshol is megtehetné. A szeme meg azért van hogy nézzen vele:-)))
2009. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy normális. :) de ilyen egy legénybúcsú. amúgy is.. a többi pasi is látni fogja azt a csajt. Biztos a többi pasinak a barátnője sem örült ennek a dolognak.:) gondolj bele, ha te fogsz menni egyszer lánybúcsúztatóra.. akkor te sem egy felöltözött férfit fogsz látni. :-))
2009. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

A legénybúcsúk már csak ilyenek. :)


Sárky

[link]

2009. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen normális, hogy zavar, de hogy egész nap bőgj emiatt, az nem annyira...

Amúgy a csaj azért van fizetve, hogy a vőlegénynek mutogassa magát leginkább, nem a haverjainak...

Ha majd a saját legénybúcsújára kér ilyen csajt, akkor szólj neki, hogy ez bánt téged, de most szerintem hagyd rá.

((Ha meg azért szakítana, mert a csaj olyan jól néz ki és neki olyan kell, akkor te sokkal jobbat érdemelsz úgyis...))

2009. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Legénybúcsú ezzel jár... Máshol is láthat nőket, tvben, neten, tengerparton, nudista strandon. Én párom is most volt legénybúcsúban, és volt egy "néni", aki vetkőzött, ésaztán... Ugyanúgy szeret és dícsér továbbra is:) Bízz meg benne, és ennyi. Ha meg nem bízol benne, akkor felesleges együtt lenni valakivel. De ahogy írtad is, nem feltételezel ilyet róla, akkor meg mi a baj. Te is láttál már meztelen pasit pl filmben, ez sem más, hozzá sem fog érni.

24/L

2009. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kettő ellene, kettő mellette :D Nem baj, én akkor is ideges vagyok, de ez már csak az én bajom. A barátom semmit nem fog észrevenni belőle, de azért aggódom kicsit, mi lesz később ha minden így zavar. Életem első párkapcsolata, féltékeny is először vagyok, nem gondoltam volna hogy ez ilyen rossz érzés.
2009. aug. 14. 18:48
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Elhiszem,hogy ideges vagy.Viszont (gondolom) a párod szeret,és ezért semmi aggodalom a féltékenykedésre.

Igen..bámulni fogják a pasik azt a nőt,aki vetkőzik..De szerintem te is megbámulnál egy leánybúcsún szriptízelő férfit,nem? :-)


Az én barátom most a kajakos haverjaival nyaral (vasárnap megyek hozzá végre :-),gondolom ők is megbámulják a sok csajt a strandon.

Hááát ez van,de én is megnézem a pasikat,ettől még őt szeretem és nem kellene más :-P

Fogd fel így,szerintem a barátod is hasonlóan gondolkodik :-)

2009. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Én is féltékeny lennék, de sírni nem hiszem h sírnék... Képzeld magad a menyasszony helyébe... Inkább ne is gondolj rá.
2009. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!