Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha oszinte vagy es korrekt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha oszinte vagy es korrekt, csak kihasznalnak, sot hulyenek neznek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában igen.
2011. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem éppen!Sok csajnak pont ez jön be,hogy őszinte vagy :) Ami a mai világban nagy kincs,és meg is kell becsülni!

26/L

2011. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy ideje olvasgatom itt a kérdéseket-válaszokat gyk-n, és azt kell, hogy mondjam, hogy ez korfüggő. Az "idősebbek", mondjuk 25 fölött azt mondják, hogy az őszinteség fontos és becsülendő és meggyőződésem, hogy ezt így is gondolják (én 26 vagyok, nemcsak így gondolom, hanem gyakorlatban is alkalmazom).

A fiataloknak meg túlfűtöttségükben nincs kedvük/idejük őszinteséggel foglalkozni (általában! akinek nem inge...), sőt tényleg ki is használják az ilyen embert.

2011. nov. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a szerelemben van így sajnos a mai világban, de ez van, attól még ne változz meg.
2011. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én 27 vagyok és az eddigi tapasztalatok ezt alatamasztjak :)

nem szep dolog igy analizalni a noket, de eleg sok not sikerult becserkeszni azzal, hogy ugy viselkedtem vele, mint egy lábtörlővel és ez egy elég használható "taktika"

volt akitől tényleg komolyan akartam valamit és korrekt voltam vele és legmélyebben őszinte, ő megcsalt és közölte, hogy túl rendes vagyok vele, ez a baja

vágom, hogy nem mindenki passzol össze, meg 2 embernek kell hasonlóan gondolkodnia, hogy jól süljön el egy ilyen dolog... viszont arra jutottam, hogy inkább én hülyítem a másikat, de nem szeretném feladni a lehetőségét annak, hogy egyszer tényleg valaki a társamul szegül életem hátralevő részére

2011. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy többen ezt csinálják, de én alapvetően őszinte és korrekt vagyok mindenkivel ennek ellenére is. Ha egyszer megpróbál ártani/kihasználni, akkor onnantól nem állok vele szóba többet, és le van tudva. Olyanra pazarolom az időmet, aki megérdemli.
2011. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az esetek többségében minden bizonnyal! a pár kivételért pedig hidd el nem éri meg...
2011. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem éppen!Sok csajnak pont ez jön be,hogy őszinte vagy :) Ami a mai világban nagy kincs,és meg is kell becsülni!"


A nők összekeverik az őszinteséget a tahósággal. Vagy általában kimerül náluk az őszinteség fogalma, hogy azt mondd, amit hallani akarok.


A kérdésre a válasz igen. Ha őszinte, korrekt és becsületes vagy, akkor jobb esetben csak hülyének néznek, rosszabb esetben ki is használnak. És ez nem csak a csajozásban van, hanem az élet minden területén. Sajnos olyan elcseszett világban élünk, ahol szemét, aljas tetűnek kell lenned, ahhoz, hogy boldogulj, de lassan már a mindennapi élethez is.

2011. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos meggyozodtem a dologrol, az utolso valasz teljesen megfelel a valosagnak,egy anyagilag magas nivoju eletformanak keves "holgy" tud ellenalni.
2011. nov. 9. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!