Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A naiv lányok, akiket mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A naiv lányok, akiket mindig kihasználnak, miért azokban NEM tudnak megbízni, akik tényleg tisztességesek akarnak velük lenni?

Figyelt kérdés
Mert én ezt vettem észre, újból, és újból azok karjaiba rohannak, akik kihasználják őket. Amikor pedig valaki tényleg tisztességes akar velük lenni.. Elkezdenek gyanakodni, hátsó szándékot keresni... Kész röhej az egész. Miért van ez?
2009. dec. 28. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert annyit csalódtál h mikor ránézel egy pasira akk csak azt tod látni h biztos átver mert más is ezt csinta veled
2009. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
17:40 félreértetted a dolgot, épp ez a lényege(szerintem), hogy mégse mindenkibe ezt látják, hanem csak a "JÓKBA", mert újra rosszhoz futnak ahogy a kérdező is írta. Ez így van, azért mert a rosszakba megvan az a stílus és rámenősség ami által sokkal könnyebben ELHISZI egy lány, hogy az a srác jó, mint egy valóban jó fiúról, mert aki tényleg jó, arra nincs ráírva hogy jó, csak akkor tudod meg ha megismered. És könnyebb ha az orrod alá dugják a jót, mintha keresned kéne, az más kérdés hogy a könnyen szerzett jó többnyire csak álca .. :P remélem azért érthetően fogalmaztam :)
2009. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Naiv lányokat nem véletlenül nevezik naivnak. Sajnos ugyanazt a férfi tipust keresik újra- meg újra, ehhez vonzódnak. Azt a pasi aki pedig meg tesz értük mindent, azért nem kell harcólniuk, az nem érdekes, az unalmas. És inkább hátsó szándékot keresnek bennük, hogy magyarázni tudják a kedvességüket, és könnyebben otthagyhasák, lelkiismeret nélkül.Ha te rendes srác vagy egy normális aranyos csajt keress magadnak, ne olyat aki előtted egy macsóval járt.
2009. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
17:43 szerintem ez a lányfajta rég veszélyeztetett, jó ha 2-3 van belőle az országban .. :D 17/F
2009. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
A második hozzászólóval teljesen egyetértek. És velem is így állnak a dolgok... Mindig a rosszfijúk, akik a legrámenősebbek viszik el a lányokat.
2009. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én se vagyok egy szent, de amint megtudom, miket csináltak velük, akkor nekem ösztönösen jön, hogy meg kell védenem, és segítenem kell őket. És akkor ezt észreveszik, és egyből rákezdenek... A hülyeségre.
2009. dec. 28. 17:48
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

kedves kérdező!

17:48-asodra reagálva: nekem ilyenkor nem az jön le hogy meg kell védenem őket, hanem az hogy nagy ívből kerüljem és még bottal se nyúljak hozzájuk!

2009. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mások vagyunk, barátom. Igazából én is eléggé kiölném magamból ezt az "ösztönt".
2009. dec. 28. 18:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint NEM naív lány megfigyeltem ezeket a dolgokat:

-ha a pasi jóképű és vagány, és csak kihasználni akarja a lányt, mivel nem fontos neki a lány, és nem szerelmes belé, ezért sokkal inkább nyomul a csajra, színészkedik, taktikázik...úgy, hogy a lány elalél tőle...és így benne is van a csapdában.


Ha egy olyan fiúról van szó, aki szerelmes a lányba, és fontos neki a lány, és az, hogy a lánynak milyenek felé az érzelmei, ő sokkal óvatosabb, sőt, van hogy nem is kezdeményez, visszafogottabb, érzékenyebb, figyelmesebb, de nem nyomulós....ezt sokszor nem értik a lányok, ő nem tudják, hogy miért ilyen a fiú...stb. azt hiszik, nem igazán akarja ez a fiú őt.


Ezért nyer a gec*i macsó: ő jobban eltudja a nőt kápráztatni, mert nem fontos neki a szeretett nő. Ezért tud nyomulni és játszani. Mert ha nem sikerül nem baj.....


Az tény hogy a ribanc pasik jobban tudnak színészkedni. Mert gerinctelenek. De akinek tényleg FONTOS a lány, sokkal jobban fél a kudarctól...sőt, minél szerelmesebb, annál inkább fél és óvatos.

2009. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
18:19 - Na ez tetszik. :) Tényleg jó a meglátásod. Csak a gond ott van, hogy az ember, ha hirtelen beleszeret a lányba, nem is tud már "taktikázni/színészkedni", még ha akarna sem, mert csoda, ha életben tud maradni. :D
2009. dec. 28. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!