Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El mondjam neki vagy még várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mondjam neki vagy még várjak?

Figyelt kérdés

hi.


a helyzet a következő

1 hete megismertem egy csajt beszéltünk is és úgy gondolom hogy el kellene hívni 1 randira mert nagyon bejön

nem tudom mit szólna

nincs barátja mert kérdeztem

hogy mondjam el neki?félek ha ő nem érez irántam semmit akkor vége a barátságnak is

vagy még várjak? személyesen ismerem nem az internetről

17/f a lány szintén


2011. nov. 8. 13:43
 1/5 anonim válasza:
Simán hívd el randira ne parázz, kérdezd meg tőle, hogy ráérne e sétálni, cukrászdába beülni, korcsolyázni stb! Sima ügy lesz és ha igent mond akkor sinen vagy aztán ott beszélegetek és a végén ha úgy gondolod közel kerültél hozzá akkor megpróbálkozhatsz a csókkal! Sok Sikert!
2011. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A "randi" szot ne emlitsd.


Ennyit mondjal halal optimistan:

"Szimpatikus voltal a telefonban. Mit szolnal hozza, ha elmennenk egy cukraszdaba enni egy jo sutit?"


Es ha igent mondott egybol terj at a hol/mikor-ra? Es te ajanld a helyet, ami kozel van hozza.

2011. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A randi szót tényleg ne említsd meg, mert nem szeretjük :D Simán hívd el valahova. Ha hajlandó veled elmenni, akkor hajá :D
2011. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

végre vannak olyan emberek akik normálisan válaszolnak

2011. nov. 8. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, a randi szót felejtsd el.

És azt is hogy "szerelmet vallasz", annyira nem nyerő, sokszor buktam xD inkább tényleg vidd el valahova, ülj mellé, és ha úgy érzed próbáld megcsókolni. Vagy, ha van olyan kapcsolatotok, vagy észreveszed hogy esetleg fázik, átölelheted stb.

Nem kell elmondanod neki miért viszed el, és mit akarsz, ha megfelelően viselkedsz úgyis megérti és ha benne van nem utasít vissza.

Lény magabiztos hogy lássa, tudod mit akarsz, és nem vagy bizonytalan ;) Magabiztosság csodákra képes.

2011. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!