Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sokkal vonzóbb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokkal vonzóbb egy lány, ha többet mosolyog?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, volt egy nagyon mély pontunk, ahol depressziós voltam, alig mosolyogtam. Most fordult a kocka, sokkal jobb a kedvem, sokkal többet mosolygok, nevetek. A párom egyre többet akar látni, velem lenni. Tényleg ennyire számít ez?
2009. máj. 8. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem igen,sokkal vonzóbb egy élettel teli mosolygós lány,mint egy depressziós
2009. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokat számít.
2009. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell hogy mondjam, igen, számít. Sajnos én is voltam már depressziós és bizony, ha nem egy teljesen önzetlen partner van melletted, mint az emberek nagyobb része, a társad is elfordul tőled. Azok, akik még nem éltek át ilyet sajnos nem tudják hogy ezt nem lehet, nem tudjuk szabályozni, ez egy betegség, amit a mai magyar társadalom lenézéssel kezel. Nekem egy kapcsolatom ment tönkre így... 36/F
2009. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hát persze

depis kinek kell?

2009. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki!

Flangálj a városban mosolyogva,dudorászva,esetleg tánclépésben,és mindenkinek meg fog akadni rajtad a tekintete.(Én megtettem,és mire elértem a célom,3 fiúval elegyedtem beszélgetésbe,és a végén telszám csere is lett az egyikkel.)

2009. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
9.13-asnak nagyon igaza van. Én is voltam már depressziós. Az emberek pedig tényleg úgy kezelik, ahogy azt mondtad. Pedig ők is kerülhetnek olyan helyzetbe. Szerintem mindenki, ha összejönnek a dolgok. Esetleg valaki könnyebben valaki nehezebben. Bocs az offért.
2009. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja még valami.

Ahogy írtad 9.13-as, hogy lekezelik a deprepssziósokat. Nekem is volt olyan, hogy a depresszióm miatt nagyon csúnyán alakultak a dolgok egy lánnyal. Azóta megváltoztam, az ő véleménye rólam az nem. Nem is olyan régen pedig jött egy barátnőjével szembe velem az utcán. A barátnője pedig nagy gúnyosan nevetett. Valószínüleg rajtam... Szívesen szájbavertem volna. Megérdemelné vagy megérdemelné, hogy depressziós legyen. Az nagyobb büntetés lenne.

2009. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
pontosan én is depressziós voltam (visszatérő) és nem hogy segítenének túllépni még annál inkább belerúgnak a másikba " má megint mi a F@asz a bajod " kb igy meg még sorolhatnám én már el sem mondom senkinek hogy mi van ugysem hallgat meg senki és le is szarom majd megy tovább az élet.Igen ha mosolyogsz akkor mindenki mássabban néz rád jó kedv stbb :) Mosolyogni!!
2009. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tudom, hogy nem teljesen idevágó, de egy félősebb fiú esetleg oda sem mer menni, ha a lány nem mosolygós. Ha valaki mindig mosolyog, könnyebben odamegyek hozzá. 19f
2009. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A mosoly csúnyithatis,szerncsére nem jellemző.Mondjuk nálam nem igazán számit.
2009. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!