Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú ráköszön egy lányra, a lány mosolyog és visszaköszön, de a fiú nem mosolyog vissza?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A fiúk nem szoktak mosolyogni, túl komolyak hozzá.
2011. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a kérdés jó! nekem is volt ilyen kérdésem, hogy a lányok miért mosolyognak mindig ha köszönnek :) ez nekem fura, mert ahogy fent is írtad én nem szoktam, igaz alapvetően nem szoktam mosolyogni csak ha nagyon örülök valaminek illetve ha nagyon tetszik a lány. azt hiszem meg is válaszoltam a kérdésed.
2011. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a válaszod héhaver,hogy nem nagyon tetszik neki a lány?
2011. ápr. 29. 19:31
 4/13 anonim ***** válasza:
azért nem mindegyik lány mosolyog, van amelyik képeket vág hogy minek nézek rá
2011. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

áááá nem! én azokra sem mosolygok akik tetszenek :) nehogymár azt higgyék, hogy olyan jó csajok :D

a válaszom az: (személy szerint rám szabva) én csak akkor mosolygok vissza ha kedves akarok lenni ami nem feltétlen azért mert tetszik, vagy ha nagyon jó napom van. Még akkor ha tetszik és tudom, hogy valamilyen szinten én is tetszem neki. bár lehet, hogy nem belőlem kellene kiindulnod :D

2011. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rám szoktak mosolyogni.:)
2011. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És akkor ha a fiú visszamosolyog...? akkor tetszik neki a lány? de közben meg állandóan bunkó veled. csak mosolyog rád te meg elolvadsz tőle. -.- ilyenkor mit kell csinálni??
2011. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsó, mi van?
2011. ápr. 29. 21:44
 9/13 anonim ***** válasza:
olyan nincs kedves előző :)
2011. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
de van.. mosolyog rám, a szemembe néz. utána meg levegő vagyok... és őszintén, fogalmam sincs mi a baja velem..
2011. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!