Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi bókol neked és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi bókol neked és van barátod, elutasítod a bókolót? (Ha van barátod)

Figyelt kérdés

Pl: beszélgetés közben mondja, hogy bejövök neki és mondja is. Ilyenkor mondjam neki, hogy bocs már van barátom?


Köszönöm a válaszaitokat.


2011. nov. 8. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Megköszönöm. Nem mondok neki semmi olyat, amit félreérthet.
2011. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Köszönd meg, hogy nagyon kedves, de mindenképpen utasítsd el, hiszen van párod! Gondolj bele fordított esetben neked hogy esne, ha egy csinos lány udvarolna a barátodnak.
2011. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LadyLee ***** válasza:
100%

Ha azt mondja, hogy "bejössz nekem, bébi", akka bizony tényleg az a válasz, hogy "bocs, van párom". (Bár ki az, aki ilyet mond?)


De ha azt mondja, hogy szép a szemed, akkor egy egyszerű köszönömnél szerintem nem kell több.

2011. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja csak amikor mondod hogy bejön neked, közbe röhögjél meg mosolyogjál, hogy ne higgye biztosra hogy komolyan gondolod.
2011. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van barátom, nem akarok kavarni senki mással. De a bókolókkal sem akarok bunkó lenni.
2011. nov. 8. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
ahogy látom nem csak én néztem el hogy a kérdező a csaj XD
2011. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha egy-kétszer mondja csak valaki, hogy bejövök neki, vagy nem túl rámenősen udvarol, akkor nevetve nyugtázom a bókot, mondok rá valami vicces-flörtölős megjegyzést, ami még nem félreérthető, és ennyi. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni.

Persze ha valakin látnám, hogy tényleg komolyan tetszem, és azért bókol, mert akar többet is, akkor azért tisztáznám a helyzetet, de amúgy nem közlöm boldog-boldogtalannal, hogy foglalt vagyok :)

23/N

2011. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát szép világ lenne, ha egy bók elfogadása egyenes út lenne a bugyiba vagy valami. XD

Megköszönöm a bókot. Bár az h jó a segged, kő kóla, meg bejössz béjbe... a szememben nem számít bóknak, csak kétségbeesett nyomulásnak, az ilyeneket meg vagy elküldöm, vagy figyelemre se méltatom. Azért a tiszteletet meg kell adni. De ha megdícsér egy haverom, hogy jól nézek ki, megköszönöm, ha egy idegen azt mondja, szép a hajam, meg köszönöm. Nem kell elmesélnem a szerelmi életemet, semmi köze hozzá. :D

2011. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!