Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A probléma az, hogy egyik nap...

A probléma az, hogy egyik nap csak úgy elment a hang a gépen. Megnéztem, a hangkártyát nem érzékeli a gép. Ennek a megoldására szeretnék segítséget kérni!? Alaplap: ASUS P4PE2-X Hangkártya (szerintem integrált) :Foxconn 1434 F

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha integrált, akkor BIOS-ban kell engedélyezni. Vagy F2, vagy Del, vagy Esc nyomkodás indításkor.


Integrated Peripherals vagy hasonló címszó alatt kell lenni Sound (Card) néven. Ha Enabled, azaz engedélyezett, akkor is előbb tiltsd, indítsd el a rendszeredet, lépj be, újraindítás, és BIOS-ban engedélyezve ismét működik, ki tudja meddig... Remélhetőleg simán csak Disabled lett valamitől, vagy inkább valakitől...

2011. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez volt a gond! :D
2011. nov. 5. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit, örülök hogy ráhibázhattam! :)
2011. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!