Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megőrült! Szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megőrült! Szakítsak?

Figyelt kérdés
Nagyon furán viselkedik!Eddig is megtiltott nekem dolgokat (kihez szóljak,mit vegyek fel..stb. nagyon féltékeny típus.)Többször volt,hogy megfenyegette a fiú ismerőseimet csak mert köszöntek stb. A lényeg h ma nagyon p@raszt volt.Reggel eljött,és azzal kezdte h majd így meg úgy kirángat a suliból meg odalökött az ágyhoz szerinte véletlen..Aztán később összevesztünk,olyanokat mondott h keressek mást,meg h szánalmas vagyok meg minden sz@rnak lehordott.Aztán mondtam h vége,erre ő találkozni akart és azt mondta: "ha nem jössz ki betöröm az ablakod b@azdmeg" meg azzal fenyegetőzik h magával csinál valamit meg ordibál velem meg stb. Most felhívtam,hogy akkor elmondom a véleményem (mármint h miért szakítok) erre ő : nincs szüksége rá h megint szakítsak élőben is,töröljem a számát,a képeinket stb.. egy telefonos csomagban vagyunk és mondtam neki még utoljára h vegyen ki. erre ő: holnap reggel 9ig ha nem hívsz,akkor kiveszlek és tényleg vége lesz,mert beszélni sem tudunk majd,ha meggondolod magad akkor addig hívj,ha nem hívsz tényleg vége lesz mert nem lehet visszarakni.mit csináljak?nagyon sokmindent eltűrök neki,és viszonzásul semmit sem kapok,nem az az ember akibe beleszerettem.kedves volt és normális,vicces és törődött velem. nem pedig ilyen durva,bunkó nem is tudom mi.
2011. nov. 8. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy paraszt, szaíts vele!!! Hány éves vagy?
2011. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ááááh nem értem hogyan tetszett neked egy ilyen?

szakíts vele

2011. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts! Az nem ember, aki fizikailag képes bántalmazni egy nőt. Lelkileg sem feltétlenül szép dolog, de fizikailag meg kiváltképp nem az.
2011. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

hozzáteszem h sohasem bántott úgy hogy fájt volna,meg semmi. most fordult elő először h így odalökött és leestem.

egyébként meg 15/L ő pedig 20/F

2011. nov. 8. 20:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalom. Pont azért kellene szakítanod, hogy megelőzd az esetlegesen később erre irányuló szándékait.
2011. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Walk With Me ***** válasza:
85%
Nem is értem miért nem szakítottál már előbb... mi az, hogy megtilt különféle dolgokat? A tulajdona vagy, vagy mi?
2011. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 atilis ***** válasza:
96%
Úgy érzem itt a mobilos csomagváltás a legnagyobb akadály. Az komoly érv ám. Kivesz a csomagból? Az már tényleg a vég, komolyan mondom. Kábeltévét is köttessétek ki, mert úgy az igazi a szakítás.
2011. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
utolsó: ez tetszett :)
2011. nov. 8. 20:33
 9/17 anonim válasza:
51%
nem pedo a csávó...
2011. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Olyan rossz érzés. Csalódott vagyok..Így mellé választottam volna? De az elején olyan rendes volt.Vacsorát csinált,tudott kedves lenni,egyszerűen csak megölelni. És minél többet gondolkozom ezen,annál jobban rájövök hogy szakítanom kellene.néha beképzelem hogy még szeretem,és ezért kibékülök vele.de ha jobban belegondolok csak az hiányzik hogy valaki átöleljen,megcsókoljon. nem akarok egyedül lenni..
2011. nov. 8. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!