Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudasam az exemmel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudasam az exemmel hogy nem szeretném vele tartani a kapcsolatot, de ne is bántsam meg?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem. töröltük egymást minden honnanmajd bejelölt újra. gondoltam vissza igazolom abból még mi baj lehet. Viszont egy ideje folyton rám ír, gondolom probál barátkozni. Érdekli kikkel vagyok merre vagyok, mit csináltam vagy képes csak úgy a telefonjáról is rám írni, hogy melege van a melóhelyén vagy, hogy elment a vonata pl. Én értékelem, hogy probál velem barátkozni, én viszont még nem vagyok a szakításunkon túl és így egyre inkább hiányzik. Nem tudom, hogy tudassam vele, hogy nem szeretnék vele beszélgetni de megbántani se akarom. Én még szeretem. Másfél hónapja vagyunk külön ésmásfél évig voltunk együtt.
2011. nov. 8. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb lenne nyíltan, egyértelműen megírni, hogy hagyjon békén, és törölni, letiltani mindenhonnan. Ha ezt korrektül és tapintatosan fogalmazod meg, akkor nincs "joga" megsértődni.
2011. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyere vele össze megint.


vagy mond neki: ne írj rám mert még nem vagyok túl a kapcsolatunkon

2011. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gergo_30F ***** válasza:

ne akard értékelni, ne akarj vigyázni rá. ennek vége, fogd fel, fogadd el, ne áltasd magad hiú reményekkel. így sose leszel túl rajta, kerek perec mond meg neki, hogy hagyjon békén.

persze ha szereted szivatni magad, hajrá, de azt tudd, hogy mást valószínűleg nem érsz el. kell ez neked?

2011. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gergo_30F ***** válasza:
*mondd
2011. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!