Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hozza fel a pasim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozza fel a pasim a volt csaját h szeretné tartani vele a kapcsolatot meg zavarja h a volt csajával akar az egyik haverja járni és ö ezt nem akarja?

Figyelt kérdés
de nem tudja h miért és én ehhez vágjak jopofát háát máár baromira nincs kedvem hozzá. szerintetek mit akar?
2011. jún. 27. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi hogy féltékeny leszel e.
2011. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt a pároddal? És mikor szakítottak a lánnyal?
2011. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyelj oda rá. Ha érzed, hogy már sok vagy szólj neki vagy hagyd a francba a srácot. Nálunkis így volt az osztálytársammal akarta tartani a kapcsolatot. Az osztálytársam mindenben jobb volt stb. Aztán kiderült, hogy a farkát bele-bele lógatta.


17/L

2011. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy nem te vagy az igazi.
2011. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tüptürüp93 nak

1 hónapja és a csajjal 3 hónapja szakitottak

2011. jún. 27. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig járt a lánnyal?


Egyébként, abban szerintem nincs semmi rossz, ha az ember tartja 1-2 exével a kapcsolatot, én legalábbis jóba vagyok párral, mindenféle hátsó szándék nélkül. És az is fair, hogy ezt közölte veled előre, és nem a hátad mögött akarta csinálni. Az viszont baromira nem jó jel, ha féltékeny még, és nem akarja, hogy exe azzal járjon, akivel akar. Persze, ez lehet a még múló érzelmek rúgkapálása, de lehet egy nagyobb gond jelzője is. A legegyszerűbb, ha vele beszéled meg. Azt ne akard megtiltani, hogy beszéljenek, de add tudtára, hogy fenntartásaid/félelmeid vannak ezzel kapcsolatban.

2011. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
9 hónapig jártak 3 hónapja szakitottak velem 1 hónapja van eggyűtt
2011. jún. 27. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem az valahol ok, ha féltékeny, mert nem egy noname srácra féltékeny, hanem a haverjára, aki járni akar vele. én nem érzek abszolúte semmit az exem iránt, de bevallom, szarul esne ha valamelyik bnőm vele akarna járni. hívjatok önzőnek, de ez van, nem esne jól és kész. nincs más pasi a földön csak az én exem? szal ezzel sztem nincs probléma.


azzal már viszont van, h AKARJA tartani a kapcsolatot. ez vagy jön magától, vagy nem. vagy alakul, vagy nem. de úgy elég fura, h szakítanak, majd 3 hónap múlva hű de fontos lesz a csaj? nem. vagy szakítás után is jóban maradnak, vagy adios. én a helyedben kivárnék, figyelnék, nem balhéznék, amíg nincs konkrétum, de az első gyanús jelre megkérdezném, h mégis mi a csöcs van. ha tovább gyűrűzik, pl kettesben fagyiznak, megpattannék. megdöglött a kutya, de azért meg akarja tartani? ok, de én nem élek együtt egy tetemmel, csá.

2011. jún. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
még a volt barátnőjét szereti, ha nem így lenne, eszébe sem jutna ilyen baromsággal bántani téged
2011. jún. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!