Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatnám meg, hogy Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy Ő mit gondol a továbbiakban a kapcsolatunkról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác,akivel nagyon jó barátok vagyunk már elég régóta.

Mostanában egyre több időd töltünk együtt,és úgy érzem kezdek beleszeretni, vagy legalábbis nagyon elkezdett érdekelni.

Nekem van most párkapcsolatom, de előtte titokban tartom,hogy ki az a srác,akivel összejöttem. (az hogy ez miért van már egy másik téma)

Mostanában azzal piszkál a drága, hogy neki is van valakije,de addig úgy sem mondja el,amíg én sem. Persze tudom, hogy ez kamu,nincs neki senki,csak engem hergel vele.

Aztán szerelmes számokat küldözget nekem különböző közösségi portálokon, szívecskéket küld, ha együtt vagyunk nagyon sokat nevetünk, piszkáljuk egymást, a múltkor filmnézés közben átölelt, szóval ilyenek vannak..amiket nem nagyon tudok mire vélni.

Van egy közös barátunk,akinek elmesélte, hogy volt egy lány régen,akivel lehetett volna valami köztük,de mégsem lett,mert nem akarta kockára tenni a barátságot. Tudni kell, hogy mi már kavartunk régebben,és én akkor azt mondtam neki, hogy jó is hogy csak ennyi történt köztünk,mert sose tenném kockára a barátságunk.Ő akkor azt mondta, hogy teljesen egyetért. Lehet, hogy nem rólam beszélt ám a közös barátunknak,neveket nem említett,de ki tudja..

Én nagyon szeretem őt,továbbra sem akarom tönkre vágni a barátságunkat, de már kezd érdekelni a dolog,meg Ő is..:$

Hogy jöhetnék arra rá, hogy mi áll a mostani viselkedése mögött? Egyáltalán agyaljak ilyeneken? Vagy lehet, hogy én értem félre a "jeleket"??

A párommal amúgy nem okés a kapcsolatunk,erősen gondolkodom a szakításon is.

Köszi a véleményeket előre is. :)


2010. okt. 26. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolat olvasó kétezer! A mai világ modern vívmánya, bármilyen gondolatot kiszedsz az illető agyából. Rengeteg állítási, funkciónális lehetőséget nyújt!
2010. okt. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ráérsz. Az meg, ohgy a mostani kapcsoaltod nem okés és még csak gondolkozol a szakítások, illetve hogy dicsekszel a barátodnak evvel, ohgy van valakid (zsarolás), igénytelen, ostoba embr vagy, aki csak arra jó, hogy meghuzzák párszor és kész.
2010. okt. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem dicsekszem neki,h van valakim :) mondtam, hogy most összejöttem valakivel,de nem szeretném elmondani neki, hogy ki az. ennyi az egész.

de kössz az értelmes választ. ;)

2010. okt. 26. 12:08
 4/6 Charlie Manson ***** válasza:

"A párommal amúgy nem okés a kapcsolatunk,erősen gondolkodom a szakításon is."


Nem okés a kapcsolatotok? Egek! Egyáltalán miért vagy még vele?

Ahogy róla írsz, tisztál látni, hogy mindent érzel iránta, de szerelmet azt nem.

2010. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint semmi értelme a mostani kapcsolatodnak...nincs benne szerelem, a te részedről legalábbis nincs. Ebből ki kellene lépni szerintem. A másik srác meg úgy gondolom nyitva áll egy kapcsolatra veled, csak bizonytalan, hogy viszonzott-e a dolog. Vagy küldj neki jeleket, hogy érzel valamit, vagy ha jó barátok vagytok, akkor nyíltan is beszélhettek a dologról.

19/l

2010. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)


én sem tudom már, hogy miért vagyok vele.. :( 2 éve ő volt az első nagy szerelmem, sokat szenvedtem miatta,és megfogadtam hogy elég,nem hagyom magam,befejezem vele. most pár hete megkeresett,bocsánatot kért,hogy megváltozott és kezdjünk mindent újra. tényleg megváltozott,látom,hogy szeret,de belőlem kiölt mindent anno,viszont úgy gondoltam egy esélyt adok neki. lehet,hogy nem kellett volna, már mindegy. szakítani fogok vele,mert akármilyen rossz volt is hozzám 2 éve,én nem akarom kihasználni és bántani.

a másik sráccal meg beszélni fogok, csak össze kell szednem magam. :)) köszönöm! :)

2010. okt. 28. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!