Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége az első és eddigi egyetlen kapcsolatomnak, ami elég hosszú ideig tartott (évek), és eddig meghatározta az életemet. Nem bánom, hogy vége, megoldottuk, de most azzal a problémával szembesülök, hogy nem tudom, hogyan kéne közelednem a férfiakhoz. A diszkós dolog szerintem egyéjszakás kalandokhoz jó, az utcán leszólíás pedig szinte már nem is létezik, a kezdeményezéshez (még) nincs bátorságom. Illetve nem is nagyon tudom elképzelni (elhinni?), hogy a férfiak nőkkel akarnak lenni az ágyon kívül.

Esetleg van valaki, aki hasonló cipőben jár/t?


2011. nov. 8. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld a társastáncot, ill a salsát, de én inkább a társastáncokat ajánlom, ott általában normálisabb népek gyűlnek össze, és mivel alapvetően mint a neve is mutatja, párban kell táncolni, kiválló alap ismerkedésre, sőt bulikon a hölgyválasznál bátran odamehetsz a kiszemeltedhez, ha addig nem lett volna bátorságod felkérni őt.
2011. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
legyél leszbikus gyere össze lányokkal.
2011. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkodtam ezen is, hogy hátha ki kéne próbálnom a másik nemet, de ott még nehezebb, mert nincs a homlokára írva senkinek, hogy hé, én leszbikus vagyok:)
2011. nov. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!