Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, vagy ez így most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy ez így most mi? Mert nemigazán értem.

Figyelt kérdés

3 évet jártunk a barátnőmmel, totális extázisszerű szerelem volt, az a fajta hogy ennél többet nem is kívánhattam volna de komolyan, rengeteg vitánk volt(ezt utólag ahoz kötöttem h túlzottan szerettük egymást) de nagyon jól megvoltunk. 1 évig jártunk úgy hogy gimibe, majd Debrecenbe költöztem hozzá egyetem miatt, mivel nem kaptam koleszt.. 2 évig éltünk együtt majd 1 kis kiábrándultság jelentkezett mind2őnkél és szakítottunk.kb 2 hónapig borzasztóan ki voltam, a szívverésem sebessége és már ijesztő volt, és képtelen voltam napi 2-3 óránál többet aludni, enni, és koncentrálni de kitartottam addig h elmuljon. Belefogtam abba hogy többet bulizok, ez rengeteg kavarással járt, valamit volt jópár egyéjszakás kalandom, utána pedig már komolyabb kapcsolatok lettek születőbe, na most a problémám az az hogy újra elkezdett hiányozni a barátnőm, de túlzottan is. akármilyen lánnyal kerülök össze állandóan eszembe jut és, körülménytől függetlenül elmegy minden kedvem hogy az adott nővel én bármit is csináljak... Nemigazán értem ezt. volt már másnál is ilyen?

22f


2011. nov. 8. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló, de ezen csak az idő segít sajnos.
2011. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg újra összejönni vele. És máskor ne a szakítás legyen a megoldás, hanem legyen mondjuk pár hét szünet, amikor nem találkoztok, és utána újból megint.
2011. nov. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A múltba soha ne menj vissza.Akivel már egyszer nem működött,azzal nem fog a jövőben sem.Mindig lesznek kételyek.
2011. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!