Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mi a taszító szokás egy férfiban/fiúban?

Figyelt kérdés
A cigit és az alkoholt kivéve.Olyanokra gondolok mint pl.: kötekedés,beképzeltség,köpköd utcán,sokat késik randiról... melyik taszító? az összeset soroljátok fel légyszíves!:D 15/f
2011. nov. 9. 13:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
27%
Céktudatos nők ,ami kimerül a vlaó világban, a pasiban és a vásárlásban. Ennyit a céltudatos nőkről.
2011. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 zokniszörny ***** válasza:

00:59-esnek: 20 éves vagyok.

Utolsónak: céltudatosnak tartom magam, és nem nézem a való világot, több, mint 3 éve komoly kapcsolatom van, és ritkán szoktam vásárolgatni. Ennyit erről, meg az általánosításokról. :D


Mindenkinek más az ízlése, de ez így van jól. Elég unalmas lenne máskülönben a világ. :)

2011. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nincs is azzal semmi baj :) Szép dolog 20 évesen céltudatosnak lenni. Bár ha belegondolok, míg suliba jártam én is céltudatos voltam. Aztán miután pofon vágott a való élet, mert valahogy elveszett az a nagy céltudatosság :D


Neked miben nyilvánul meg? Mi az a cél amire gürizel? :)


21F

2011. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 zokniszörny ***** válasza:
Elsősorban, hogy elvégezzem az egyetemet, elég jó eredménnyel. Elég hosszú távú projekt. :)
2011. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Egyetem... Hát igen, az egy elég kemény cél :D Sok sikert hozzá. :) Milyen szakon vagy? Most kezdted?



21F

2011. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
elég már az offból.:/ nem chat. az értelmes válaszokat meg köszönöm.
2011. nov. 23. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!